Wpis z mikrobloga

@grucki: Nie wiem jak gra w lidze, ale dzisiaj zaprezentował się dobrze, a co do jeszcze obrońców to Meunier, Berchiche to są okej na zmianę, ale Marquinhos, Kimpbembe to są klasowi zawodnicy. Problemem jest bardziej Emery, który jest dobrym trenerem, ale nie na zespół, który ma aspirować do wygrywania Ligi Mistrzów.
@jjnk: 2 razy wybił piłkę przed siebie, w pierwszej połowie mu się upiekło, w drugiej Ronaldo strzelił po tym błędzie Ronaldo strzelił bramkę. Marquinhos, Kimpbembe może i są klasowi ale porównując ich do stoperów jakich mają inne wielkie drużyny to szału nie ma
@grucki: Co do Juventusu to bym polemizował, Chiellini faktycznie profesor, ale czy w tej chwili jest lepszy od Marquinhosa? Nie wydaje mi się, a reszta obrońców od Kimpembe czy Thiago Silvy też nie powala.
Real, Barca, Bayern tak stoperzy tych klubów w formie są minimalnie lepsi od tych z PSG, ale nie na tyle by pisać, że na ich tle środek obrony Paryżan szału nie robi.
@grucki: juve ma takich zajebistych, ze tottenham na wyjezdzie i tak im #!$%@? 2 bramki, warto jeszcze zauważyc ze mało który piłkarz od razu był zajebistym zawodnikiem na pierwszy skład najlepszej drużyny na świecie, jak na ten wiek to i tak koty z tych stoperów PSG
@jjnk: bo szału nie robi według mnie plus bramkarze ter Stegen, Neuer czy Buffon i PSG wygląda kiepsko.
@kidflash: piszesz tak jakby Tottenham to było jakieś gówno....
"Jak na ten wiek" - może i tak ale tu chodzi o wygranie LM