Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak przyjeżdżam do tego wspaniałego kraju, dochodzę do wniosku że na autostradach powinienem być jeden wielki radar odcinkowy. To jest patologia co się tu dzieje. Ilość imbecyli i frustratów, którzy robią dyskotekę długimi jadąc 5 metrów za tobą, bo Wielki Pan musi #!$%@?ć, a Ty plebsie co wyprzedzasz tiry 120 na ograniczeniu do 120 masz mu zjechać, to jakaś abstrakcja. Wczoraj jeszcze trafił się podwójny, zajechał drogę i zaczął hamować. Tragedia. #motoryzacja #samochody
  • 330
  • Odpowiedz
@Andrzej2035: najpierw wyeliminować szeryfów lewego pasa, a dopiero potem odcinkowy pomiar prędkości. Jak ktoś nie umie zmienić pasa i uszanować, że ktoś szybciej jedzie bo stać go na paliwo to niech idzie na pociąg.
  • Odpowiedz
@Rasteris: Typowe #!$%@? nieogara na drodze xD

Jeśli lekarstwem na chamstwo na drodze ma być kontrola prędkości to zachowujesz się jak jakiś prymityw odpowiadający na wszystko pomidor ;)

Jeśli tyle osób ci mruga to może to może problem jest w tobie? Ja jak jadę przepisowo to na 400km spotykam ledwie 2-3 takich frustratów .
  • Odpowiedz
Ale ja nie będę zjeżdżał w dziurę między tirami i hamował


@Andrzej2035: pewnie, że nie jeśli nie wymusiłeś pierwszeństwa zmieniając pas na lewy. A te zmiany pasa na autostradzie to jest rak. Nawet jadąc przepisowo co chwilę jakiś dziad #!$%@? się na lewy przed zderzak bo swoją nową 5 letnią Dacią musi wyprzedzić ciężarówkę jadąc 100 i nie myśląc wyprzedzić. Już nie mówię o chorym przepisie odległości między pojazdami bo jakby
  • Odpowiedz
@Andrzej2035: chlip chlip sponiewierali mnie i zrobili z tylka jesien średniowiecza bo sobie nie radzę na drodze.
Jesteście wszyscy u Pani!!!!!1 zrobić ograniczenie na cały kraj żeby wiecej mnie taka sytuacja nie spotkała

Twoje ego i bezczelność są śmieszne. Nie radzisz sobie w obcym kraju skoro tu nie mieszkasz za kółkiem to uszanuj kulturę jaka tu panuje. To że tyle osób ci mruga o czymś świadczy. Ja wcale nie jeżdżę jakoś
  • Odpowiedz
  • 326
@r5678: ok, przyjąłem - w tym kraju jedyna kultura jaka obowiązuje na drodze, to brak kultury. Po prostu na odcinkowym koło Poznania, jedzie się elegancko. Wszyscy jadą z podobną prędkością i jest git. Odcinkowy się kończy i wszyscy dostają #!$%@?.
  • Odpowiedz
@r5678: Przeciez nawet jadac te 130 zdarza sie wyjedzie jakis debil z 100 przed ryj bo on musi teraz w tym momencie z ta sama predkoscia wyprzedzic tira bo jak do niego dojezdzal przez ostatnie 3 minuty to sie nie spodziewal ze moze zajsc taka sytuacja.

Jakoś robie trasy prywatnie i służbowo, jezdze i 180 i 120 i dosłownie na palcach jednej reki moglbym policzyc ile razy przez te lata zdarzylo
  • Odpowiedz
@Andrzej2035 no to nie wiem? Było przyspieszyć? Albo wyprzedzasz jak jakaś ciamajda i schodzi ci z tym godzinę albo dosłownie wbijasz się komuś lewy gzdzie ktoś leci jak pocisk. Ile to miałem sytuacji, że lecę lewym z niemałą prędkością i nagle jakaś panda czy inne gówno zaczyna wyprzedzać tira xD no #!$%@? debil. To działa też w 2 stronę. Jak widzę, że na lewym leci jakaś dobrą fura z dobra prędkością to
  • Odpowiedz
@Andrzej2035: #!$%@? w dupe dożywotnio tym co myślą że można wyprzedzać 120 lewym. Trzeba być turbo egocentrykiem żeby utrudniać tym jadącym lewym pasem. Wbij sobie raz na zawsze do bani że lewy jest 170+.
  • Odpowiedz
  • 135
@zielony_goblin no można, ale #!$%@? mać, ograniczenie jest do 120 dlaczego ja mam łamać przepisy, nie jechałem #!$%@? 120 na ograniczeniu do 140. Zjechałem jak było wolne i ta ameba tak się spieszy że jeszcze ma czas hamować.
  • Odpowiedz