Wpis z mikrobloga

@MasterOfShadows: ta gra nie jest bublem. Zdecydowanie.
@newerty: @luz3r: @alex-fortune: @blntgr: @Nihilnovii: @vascurie: @duzeelobenc: @ElCidX:
Jestem oczarowany () ta gra wzięła wszystko co najlepsze od skyrima, wiedźmina i Gothica. Klimat jest ciężki, bardzo poważny. Na początku czuć jakim kmiotem jesteśmy i nie tylko pod takim względem jak w Gothicu ( wrogowie robią z nas miazgę) ale pod względem nastawienia innych postaci ze względu na nasz stan.
Dbałość o szczegóły rozwala mi głowę. Tu by być złodziejem trzeba brać pod uwagę nawet kolor ubrania (w czerni trudniej na nas zwrócić uwagę) trzeba jeść, wysypiac się (ma tu znaczenia nawet na jakim wygodnym posłaniu śpimy), rany cięte leczymy bandażami, takich pierdół jest mnóstwo ,pozwalają się wczuc w świat.
Technicznie nie ma tragedii na zwykłym ps4 chodzi lepiej niż the last guardian a tak samo jak wiedzmin 3 w dniu premiery.
Jeśli uwielbiasz g1 i g2 za bezkompromisowe podejscie do rozgrywki, skyrima za otwartość świata a w3 za fabułę to będziesz zachwycony Kingdom.
#ps4 #kingdomcomedeliverance #pcmasterrace
  • 15
@prodigi: grałem po tym wielkim paczuli, póki co błędy jakie widzę to utyianie npcow między koniami (:D), przenikanie obiektów. Generalnie nic wielkiego. Ale gram dopiero od wczorajszej nocy i mało jeszcze widziałem
@nofink: to mnie najbardziej odpycha. I w ogóle sam feeling walk jest dziwny.
W sensie nie grałem ale widziałem jak to wygląda i przypomina mi to biedowersje Mount & Blade, że stoi typ i obraca tułów trzymając miecz w jednej ręce.
Mimo całego realizmu to imo jest najbardziej psujące klimat bo wygląda strasznie sztucznie i kiczowato.
No chyba że to wina samych animacji.
ta gra nie jest bublem. Zdecydowanie.


@nofink: jest bublem optymalizacyjnym, czyli jest bublem który albo twórcy naprawią albo sie pożegnają z moim hajsem

ta gra wzięła wszystko co najlepsze od skyrima, wiedźmina i Gothica

GOTHICA

G O T H I C A


XDDDDD