Wpis z mikrobloga

Cześć!

W związku z natłokiem pracy oraz - co za tym idzie - brakiem czasu na utrzymanie domeny acleague.pl postanowiłem ją sprzedać. Decyzję pomogła mi przyspieszyć organizacja, która po raz kolejny złożyła mi ofertę. Zanim jednak ją sprzedam, postanowiłem poinformować o tym @ACLeague , bo mam sentyment do ligi, w której kiedyś jeździłem. Jako organizacja daję Wam możliwość pierwokupu po cenie zbliżonej do tej, którą mi zaoferowano. Cena wywoławcza: 2046 PLN. Mogę poczekać ze sprzedażą, ale nie dłużej niż miesiąc, bo mają jakąś kampanię marketingową i dość mocno cisną.

Pozdro!

  • 145
@VR46: Ty na serio tak? Czy tylko żeby rozpętać kolejne piekiełko? Ja też mam kilka domen zarejestrowanych na siebie bo posiadam umiejętności techniczne aby to zrobić, opłacam je i wystawiam rachunki, ale nie przyszło mi do głowy, żeby je odsprzedać firmie czy osobie w imieniu której to zarejestrowałem.

@wodzik: podejrzewam, że kiedyś kilku ludzi się skrzyknęło i postanowiło zrobić coś o nazwie AC League PL. Jeden zrobił plakaty, inny stronę,
: podejrzewam, że kiedyś kilku ludzi się skrzyknęło i postanowiło zrobić coś o nazwie AC League PL. Jeden zrobił plakaty, inny stronę, jeszcze inny zarejestrował domenę, wszystko na zasadzie tzw. "umowy dżentelmeńskiej". Teraz ten, który tę domenę zarejestrował i jest wpisany jako kontak postanowił ją odsprzedać jakby był jej właścicielem lub po prostu rozpętać kolejną gównoburzę.


@cienki137: piszesz o sznikersie teraz?
@TheSznikers jedną rzecz musisz zrozumieć. Ludzie, których wyrzucisz z ligi będą palić za sobą mosty. Będą też wyciągać niej z wszystko co z siebie włożyli. Tak się kończy niedocenianie tego, co robią inni.
Szkoda, że do tego doszło, ale to pokazuje jak bardzo ta liga jest zależna od ludzi, którzy tam są. Wyciągnij jeden trybik i maszyna się rozpadnie.
@TheSznikers słuchaj, jeśli nie chcesz przyjąć rzeczywistości, to twój problem. Teraz i tak już raczej za późno na naprawianie czegokolwiek. Teraz przychodzą konsekwencje, a ty się zachowujesz jakbyś nie widział związku pomiędzy jednym a drugim. Na koniec zostaniesz z tym wszystkim co kiedyś było fajną ligą i będziesz miał żal do ludzi, którzy stworzyli tą ligę z tobą, a których sam wyrzuciłeś.

Nawiasem mówiąc pewnie właśnie takie to uczucie zostać wyrzuconym z