Wpis z mikrobloga

Poszłam wczoraj z kuzynek kupić mu garniak na studniówkę. Ciągle marudził, że wszyscy są w związkach, a on samotny, że denerwują go te wszystkie pary dookoła, że jak to jest, że Sebki mają dziewczyny, a on jest sam. Po dwóch godzinach takiego gadania miałam ochotę go powiesić na najbliższym drzewie. Użalanie się, że przegryw, że nikt go nie chce i tak w kółko.
Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance (koleżanka stała kawałek dalej - niska blondynka, nie żadna piękność, ot zwykła dziewczyna, taka w porywach 6,5/10). Kuzyn na nią prychnął i rzekł:
- Taaa, na pewno, idźcie się pośmiać gdzieś indziej.
I uciekł...

Wówczas sobie uświadomiłam, że ten przegryw wynika z tego, że on lubi w nim być - lubi się użalać do tego stopnia, że nie widzi nawet już tego, że ktoś się nim zainteresuje.

Masakra.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #truestory
  • 119
@BrittaAndersson: jezeli kuzyn lvl gimbazjum to true story, miałem takiego kolege co wszystkim się zalil glownie laskom jaki to on jest przegryw ze zadna go ni chce zeby wzbudzic litosc i chociaz odrobine zainteresowania no i w sumie udawalo sie bo kazdy sie nad nim pochylal i glaskal po glowce ze jeszcze wszystko sie ulozy. Jakis tam krotki zwiazek dwutygodniowy z 6,5/10 potem dluzszy kolo 18lvl z 4/10 szybka wpadka slub
@pietryna123

Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance

@BrittaAndersson
#!$%@?, nie ma takich rzeczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem #tfwnogf a mialem taka sytuację w licbazie xD Spanikowałem, ale ta dziewczyna i tak mi się srednio podobała
@BrittaAndersson: jakos pominalem to slowo podczas czytania ;o a to juz troche dziwne, no coz pozostaje zyczyc szczescia
PS dopasuj rekawy na dlugosc zeby nie wygladal jak debil w takich do polowy dloni, bo jak pamietam swoją studniówkę to aż żal mi siebie i moich znajomych ;o
Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance (koleżanka stała kawałek dalej - niska blondynka, nie żadna piękność, ot zwykła dziewczyna, taka w porywach 6,5/10).

@BrittaAndersson:
Prosze pani, zapalniczka mi się popsuła, mogłaby pani mi odpalić?
Pobierz Flypho - >Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o num...
źródło: comment_dUlI7aeWh20fjid9DtjMPG31T1Id1N2f.jpg