Wpis z mikrobloga

Poszłam wczoraj z kuzynek kupić mu garniak na studniówkę. Ciągle marudził, że wszyscy są w związkach, a on samotny, że denerwują go te wszystkie pary dookoła, że jak to jest, że Sebki mają dziewczyny, a on jest sam. Po dwóch godzinach takiego gadania miałam ochotę go powiesić na najbliższym drzewie. Użalanie się, że przegryw, że nikt go nie chce i tak w kółko.
Gdy wychodziliśmy z galerii, podeszła do niego dziewczyna i poprosiła o numer telefonu, bo podoba się jej koleżance (koleżanka stała kawałek dalej - niska blondynka, nie żadna piękność, ot zwykła dziewczyna, taka w porywach 6,5/10). Kuzyn na nią prychnął i rzekł:
- Taaa, na pewno, idźcie się pośmiać gdzieś indziej.
I uciekł...

Wówczas sobie uświadomiłam, że ten przegryw wynika z tego, że on lubi w nim być - lubi się użalać do tego stopnia, że nie widzi nawet już tego, że ktoś się nim zainteresuje.

Masakra.

#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #truestory
  • 119
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Jeśli nie bait, tu chodzi o to, że jeżeli od zawsze byłeś dla kobiet co najwyżej powietrzem i żadna nigdy nie była tobą zainteresowana, to mając te 20 lat powiedzmy już nie wierzysz, że nagle oto którejś mógłbyś szczerze bez żadnych haczyków się podobać, bo niby dlaczego.
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: za pomniałaś dodać że jszcze gdy chodziłaś do podstawówki, to był tam taki Paweł, i jechałaś na rowerze, i go spotkałaś, i potem jeszcze pojechałaś do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałaś
  • Odpowiedz
@BrittaAndersson: Wytlumacze Ci na przykladzie tak zebys zrozumiala

1. Wez malego szczeniaka
2. Naucz psa aportowac
3. Gdy pies pies do ciebie przychodzi z kijkiem dajesz mu lepe na ryj
4, Powtarzaj czynnosci 2-3 przez cale zycie
5. Dziw sie ze pies nie chce aportowac
  • Odpowiedz