Wpis z mikrobloga

Mircy w Biedronce do wyrwania jest Kiano SlimNote 15,6” za niecałe 600zł czy warto to brać? Do internetu i filmów nic więcej, dla dzieciaka. Za 600zł wydaje mi się mimo wszystko niezłą opcją. Ogólnie rozglądam się za czymś do 1000zł najlepiej z dyskiem HDD nawet małym 200/300gb byle z lepszym procesorem niż w tym Kiano i 4gb ramu. Może coś polecicie? Niestety poleasingowe odpadają ponieważ ma być to prezent więc musi być nowy. #laptopy #komputery #biedronka #cebuladeals ?
  • 11
@BaaN: allegro i5 hp do 600zl jest tego multum, nawet niektórzy dają gwarancję 12msc. Dostać można nawet i5 3gen. Można zerknąć w delle tej samej klasy. Wystrzegaj się tych nowych gówien na celeronach.
@BaaN: równie dobrze można te pieniądze wyrzucić do śmietnika, chyba ktoś chce sobie zrobić na złość ;)
Ah, doczytałem, że na prezent. Rozumiem względy estetyczne, ale nowych w tej kwocie naprawdę nie da się używać, nawet do fejsa/yt :(
@BaaN internet i filmy uciagnie, wiem bo mam tableta na procku z3736f i daję radę z fhd i ogólnie rąk do 3-4 kart przeglądarki niezbyt wymagających treścią, ale o wszystkim innym zapomnij bo tylko #!$%@? będzie :)