Wpis z mikrobloga

ah, zapomnialem dodac najwazniejszego tagu: ##!$%@? x]
tak to znam te motywy. Najbardziej mi sie podoba motyw powiekszania oczu przez japonki jak sobie podklejaja powieki xD Tu mi chodzi o taki ewidentny pojazd gdy stoisz sobie w grupie a tu nagle ktos Ci dowala ze cos tam masz sztucznego x] @Migfirefox @benethor
@Migfirefox: to mało, że oszustwo, to jeszcze stale noszone psują konkretnie stan tego, co naturalne i później trudno to naprawić.
Ja to w sumie stara jestem, więc aż takich cyrków "za moich czasów" licealno-studiowych dziewczyny nie odwalały, ale też miałam koleżanki, które wstydziły się wyjść bez makijażu po bułki, a innych mimo przebywania z nimi na praktykach terenowych w jednym pokoju, nie widziałam nigdy niewymalowanych. Nie wiem o której wstawały i
@los_amigos: @kasiknocheinmal: A co w tym dziwnego? Każda z moich kobiet jakie miałem od 10 lat sobie "kupowała" rzęsy. Akurat rzęsy bardzo lubię, więc popieram dokładanie sztucznych. Miałem też parę koleżanek co robiły sobie zastrzyki w usta i też uważam że to świetnie wygląda jeśli jest zrobione minimalnie ze smakiem, bez przesady. Ale z kolei nie popieram żadnych ingerencji w cycki, bo lubię małe:)