Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nacpanazielonka: sorry, ja tam nigdzie nie widzę "no fajnie że ci lusterko urwał". Całego komentarza też nie widać, więc sobie dopowiadasz. Dwa jak nie ma miejsc to się jedzie trochę dalej i szuka. Korona z dupska nie spadnie.
@parhelia: a jak poza osiedlem nie ma? Ma kilometr od domu auto zostawiać? Deweloperzy powinni myśleć że na każde mieszkanie potrzeba średnio 2 miejsca parkingowe, a nie zrobią 30% mniej i zadowoleni. Myślę że tę panią spokojnie stać na miejsce parkingowe gdyby było można je wykupić
@nacpanazielonka: Tak, jej samochód, jej odpowiedzialność. Jak chce mieć gwarant możliwości zaparkowania, to kupuje się miejsce postojowe. Jak się nie podoba to można kupić gdzieś indziej mieszkanie, w wielkiej płycie, gdzie jest dużo miejsc publicznych. Co więcej, mówisz że spokojnie ją stać i mogła wykupić - w screenie jest że jest na grupie dużo miejsc do wynajęcia.
@nacpanazielonka: Z mojego punktu widzenia nie. Albo ma miejsce swoje na osiedlu albo wypad z baru. Na moim jest ten sam problem, że wszyscy mają samochody, niektórzy po 2, ale miejsca parkingowe stoją puste. Za to chodniki #!$%@? gdzie się tylko da. Wyjechać ciężko, bo wystarczy że jeden kretyn postawi swoje paseratti na pół ulicy, ktoś jedzie z naprzeciwka i dupa nie wyjedziesz. Jak chcą znajomi albo rodzina przyjechać, to też