Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, jestem w związku od dwóch lat, wszystko było świetnie na początku, po prostu idealnie. Ale po pewnym czasie (jakoś pół roku) moja druga połówka pokazała się od gorszej strony, tej prawdziwej.
Zacznę od początku, poznaliśmy się przez internet, zanim zaczęliśmy być razem minęło trochę czasu. #rozowa wydawała się być tą idealną, jedyną na całe życie - wspólne zainteresowanie, jak na dziewczynę w moim wieku ponadprzeciętnie mądra.
Jednak czar prysł jakiś czas po tym jak zaczęliśmy być razem. Zaczęła mnie sprawdzać ze wszystkim, telefon, komputer, wszystko jak leci, zazdrość poziom 19837423, no cóż, pomyślałem że to przejdzie, boi się, niby normalne, przystałem trochę na to bo mi na niej zależało. I tak to trwa do teraz, cały czas jestem kontrolowany, gdy chcę zostać sam lub spotkać się z kimś bez niej jest awantura, foch, nie wiem jak to nazwać. Jest jak shauma all in 1, zazdrosna nawet o mojego pupila, co już jest przesadą po prostu. Próbowałem z nią zerwać jednak tutaj pokazała swoje najgorsze(?) oblicze - zaczął się szantaż że popełni samobójstwo itp. Ja że jestem po prostu uległy, przyznałem że to ja mam problem, i tym sposobem nadal w tym tkwię zbierając srogi #!$%@? (psychiczny) za rozmowę z płcią przeciwną poza Siri.
Tak się zastanawiam, jak to zrobić żeby od niej odejść, od jakiegoś czasu próbuje zbrzydnąć w jej oczach robiąc rzeczy które by ją ode mnie odrzuciły i mnie rzuciła, jednak to nic nie daje bo trzyma się twardo a nie chce znowu być szantażowany. Czuje że ucieka mi cała młodość a zabijane przez nią resztki jakichkolwiek ambicji (opuściłem się okropnie w nauce a każda moja wiedza jest przez nią krytykowana jako WYMĄDRZANIE SIĘ). Proszę, doradźcie co mam zrobić, bo z osoby która kiedyś była pełna życia stałem się kimś kto nie ma ochoty na nic i mam ochotę być sam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10
Proszę, doradźcie co mam zrobić, bo z osoby która kiedyś była pełna życia stałem się kimś kto nie ma ochoty na nic


@AnonimoweMirkoWyznania: Proponuję abyś odzyskał kontrolę nad swoim życiem. Osobowości toksyczne (twoja dziewczyna to borderka) bardzo destrukcyjnie działają na swoich partnerów, więc zakończ ten związek póki sam nie potrzebujesz terapii.