Wpis z mikrobloga

@jwitos też lubię powyższe, ogólnie to każdą sztukę doceniam m, uważam także programistów za artystów. Poszłabym do filharmonii, byłam raz w życiu tylko i nie wiem dlaczego, a muzykę kocham
@pusheeny: nigdy w życiu. Przecież ja prawie w ogóle nie chodzę na koncerty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie chętnie (chociaż nie jest to moja ulubiona forma kultury, zawsze mam wrażenie, że w teatrze jest mega sztucznie) chodziłbym częściej, ale jakoś tak jak do kina samemu można iść tak do teatru już jakieś dziwne się to wydaje :P
@pusheeny: do takiego tradycyjnego to nie pamiętam kiedy byłem ostatnio. Chyba trze się będzie w końcu wybrać.

Ale za to w teatrze tańca byłem w kilku ostatnich latach na praktycznie każdej premierze i czasem jak było coś ciekawszego to też bywałem.
Na przykład ostatnio był gościnie teatr z Pekinu to sobie zobaczyłem (bardzo fajny występ swoją drogą) czy też Rosyjski Klasyczny Balet - Klasyka i Lód (jeździli na łyżwach po scenie
@pusheeny: Spokojnie już z 10 lat chyba to grają więc napewno upolujesz . Ciekawym zjawiskiem jest jeszcze immersive theatre, gdzie sceną może być cały budynek a widz staje się aktywnym uczestnikiem sztuki
@pusheeny: raz na rok czy dwa, jeśli chodzi o ruchomą sztukę wizualną to wciąż wolę filmy i seriale ze względów estetycznych.
Doceniam to, że praca w tearrze jest często trudniejsza i bardziej wymagająca. Ale jeśli stolarz a zrobi krzesło mniej wygodne od stolarza b, chociaż a używał tylko dłuta i młotka, to owszem, docenię jego pracę ale będę korzystał z krzesła b bo siedzenie na nim da mi więcej przyjemności ;)