Wpis z mikrobloga

Zablokowali mi konto w metro online banking ponad 2lata temu i dopiero gdzies po 2-3miesiacach poinformowali mnie ze musze przyniesc dowod skad pochodza pieniadze. Z pieniedzy korzystalem przez 2 miesiace (wyplaty w bankomacie platnosc karta i przelewy). Problem zaczal sie jak wracalem do polszy i chcialem podjac wiekszosc kasy w placowce. Zablokowali mi konto i nie powiedzieli czemu. Tylko tyle ze wysla mi za jakis czas list wyjasniajacy na podany w banku adress xD oczywiscie nie mam jak udowodnic skad pieniadze pochodzily juz. Czy jest jakas szansa je odzyskac? Aktualnie jestem w uk i probowalem dowiedziec w polskojezycznej kancelari w anglli, ale za samo powiedzenie(konsultacje) czy mam szanse odzyskac pieniadze musialbym zabolic 200f.
Kasaoczywiscie legit. Bo inaczej bylbym w cifas i nigdzie juz nie mogl nawet otworzyc konta bankowego.

#banki #uk #pieniadze
  • 5
@T___T: tak kradlem i sprzedawalem rzeczy i bank nagle z dupy sie o tym dowiedzial i zablokowal mi konto, a teraz pytam sie na wykopie czy ktos w uk mial taka sytuacje :) jak jeszcze takie mozgi maja sie wypowiadac tutaj, to stulcie lepiej