Wpis z mikrobloga

@tojestmultikonto:Przesuwane zamierzam wywalić, bo nie spełniają swojej roli.
@boberek:Z tego co się rozeznałem na szybko, to można dać drzwi i ościeżnicę regulowaną. Wiele z nich jednak ma większą wysokość, ale ten problem, podejrzewam, da się załatwić poprzez lekkie ścięcie drzwi czy ościeżnicy. Teraz kwestia gdzie dokonać zakupu i ew. zamówić poprawki. Na razie spojrzałem na Leroy Merlin, polecacie coś innego?
@Gorasul: tak poza tym te ściany wydają się trochę grubsze niż standardowe ściany, a to może być kolejny problem z dopasowaniem do nich ościeżnicy. ja bym na twoim miejscu jeszcze raz przemyślał sprawę, bo może to kosztować więcej niż zakładasz, że będzie kosztowało
@Gorasul: nie chcę straszyć, ale jak jakiś mirek opisywał wykańczanie domu, to za drzwi (nie skrzydło tyko całość) wychodziło mu ok 1200zł, a inni potwierdzali, że taki jest koszt.
@Gorasul: chodzi o to, że ościeżnica powinna być w kolorze drzwi, a to może bardzo ograniczyć twoje pole manewru przy wyborze drzwi i ościeżnicy, bo masz nietypowy układ ścian, poza tym ściana wydaje mi się dość gruba, a to może być kolejna przeszkoda, która podniesie cenę zestawu ościeżnica + drzwi.