Wpis z mikrobloga

#komputery #it #serwispc #pcmasterrace

TL;DR


No i lipa.Wydawało mi się,że zerwany zatrzask od gniazda klawiatury to nie tak poważny problem.Okazało się,że pierwszy serwis #!$%@?ł mocno.

-W serwisie powiedzieli,że może nie będzie trzeba wstawiać nowego gniazda oni se poradzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Trzymali 4 dni aż zadzwoniłem i powiedziałem,że zabieram.
-Powiedzieli ,że już coś grzebali ale nie do końca działa ale za 3h przyjedź pan będzie zrobione.Jak zobaczyłem efekt jak na zdjęciu #!$%@?łem ich zabrałem(nie zapłaciłem).Jeszcze wysłuchałem,że tak się robi i to fachowo jest zrobione w dupie byłem i gówno się znam.

-Drugi serwis załamali się jak zobaczyli naprawę pierwszego i robili fotki.Po kilku dniach wyczyścił zadzwonił,że gniazdo wyrwane a ścieżki na płycie #!$%@?.
-Można lutować bo są pady ale to dużo roboty i może być drogo. Lepiej podłącz pan klawiaturę usb.

Na szczęście to mój pierwszy raz,że coś popsułem tak,że nie dałem sobie rady i mam nadzieje,że więcej nie będę musiał korzystać z niczyjej pomocy.Morał Mirki taki dobrego serwisu komputerowego trzeba szukać jak mechanika.
Pobierz
źródło: comment_4Zar6DN9IDvD8DjRJ00rmItm4p5Sk9IZ.jpg
  • 11
jutro jadę oglądać bo dzwonił o 18 i nie miałem jak jechać.Ile on może powiedzieć za to ewentualne lutowanie itp?


@Atariauke: delka 5040 tak wiec raczej zostanę przy usb.Myśle tylko czy nie powinienem dojechać jako tego pierwszego bo opinie sobie pewnie skasuje.
@smalczyk1: chryste panie, jak można to tak #!$%@?ć... I że jeszcze nie działało. Nawet wlutowanie samej taśmy nie byłoby takie trudne (chociaż to też niezbyt dobre wyjście). Dramat. Jak są gniazdo i punkty lutownicze, że chwyci się ich cyna, to idzie to zrobić elegancko nawet zwykłą lutownicą. Ale analogia do mechaników dobra - tu i tu są fachowcy i zwykli partacze - wymieniacze.