Wpis z mikrobloga

#seriale #the100
Po pierwszym sezonie myślałem, że to będzie taki średni serial, ale jestem w połowie drugiego sezonu i fajnie się to rozkręca. Co prawda momentami zalatuje takim serialem dla nastolatków, ale ogólnie bardzo przyjemnie mi się to ogląda i mam nadzieję, że dalej będzie równie ciekawie.
No i ta aktorka ()
Pobierz
źródło: comment_FN0gsNjCx6nU0uEqWUyYrXJKpVBE51XJ.jpg
  • 48
@potatowitheyes: najlepiej jak dobijali się do bramy w tej górze, którą ciężko było sforsować, a kilkaset metrów dalej w tunelu były normalne drzwi, które łepek otworzył im od środka xD Albo jak jednego dnia robili radyjko z samochodzika, a drugiego mieli już skajpa z kosmosem xD albo jak wiadomo, że epidemia trwa równo do końca odcinka, albo jak... a z resztą... przez takie detale przestałam to oglądać
@potatowitheyes: mi sie podoba ogolny motyw serialu, ze kiedys to byla cywilizacja, a teraz potomkami tej cywilizacji jest dzicz. robi to troche mindufcka, gdzie widzisz jak dzikusy korzystaja czasem z rozwiazan rodem ze sci-fi :-) ogolnie drugi sezon mocno przespalam xD i potem trudno mi bylo ogarnac co sie dzialo w trzecim ale jakos dalam rade
@Kami-chan: @Vilu: @MangoZjem: @ZjemCiKumpla: Jak w każdym serialu/filmie muszą być uproszczenia i jakby tak analizować takie produkcje pod względem prawdziwych realiów, to wiadomo że można by było wytknąć wiele nieścisłości czy wręcz absurdów.
Sam miałem bekę, jak w pierwszym sezonie wysadzenie małego mostu nad strumykiem opóźniło atak Ziemian, tak jakby nie mogli przejść obok. Albo jak w drugim sezonie ten czarny kanclerz zamiast umrzeć to postanowił jednak spróbować