Wpis z mikrobloga

@ChirrutImve perka, bębny, afrykanskie i tureckie, rysunek, stopowanie i bushcraft troche przymierzam sie.
Zacznij grac na czyms jak masz sluch ( ͡º ͜ʖ͡º) moze byc cokolwiek jak flet prosty czy harmonijka.
Plumkanie nostalgicznych melodi daje duzo satysfakcji, szczegolnie jak jestes depresyjnym typem.
@ChirrutImve: polecam haftowanie, relaksuje i można sobie coś ładnego zrobić (mi pomaga przy stanach lękowych). W internecie znajdziesz bardzo dużo wzorów i rodzajów haftów.
Mulinę czy nawet aidę (ten materiał, na którym wyszywasz) polecam zamówić sobie na początek z Aliexpress - ja kupiłam zestaw 50 kolorów nitki za dosłownie 16zł i jestem bardzo zadowolona.
A poza tym to też gram w komputer, rysuję, maluję, ostatnio zaczęłam robić biżuterię z żywicy.
@ChirrutImve: znajduję sobie krótkie projekty które wymagają zaangażowania czasowego i finansowego a przy okazji są fajne. Najnowszy projekt: przerobienie BMW k100 na cafe racera () a poza tym mam kartę unlimited do cinema city i staram się obejrzeć 2 filmy tygodniowo