Wpis z mikrobloga

@bet365: to nie lepiej jest ci w uk zmienić operatora na normalnego ( ͡º ͜ʖ͡º) i nie mieć problemu w uk i poza nią ? W Polsce będziesz musiał rejestrować kartę i po dłuższym czasie jak nie doładujesz to przepada ( tak mi się wydaje )
@bet365: sprawdz virgin mobile. Za 25-30zl powinien byc pakiet gdzie masz rozmowy i smsy w pl no limit i do tego jakies 4-10 GB internetu. Tak bylo do niedawna nie wiem jak jest teraz ale na pewno podobnie
@PascalHens: mam, jest bez umowy i za każde doładowanie dostajesz oprócz kasy dodatkowe GB, nie wiem ile jest za 100zl musisz sprawdzić na stronie. Oprócz tego zostaje Ci 100wa do wykorzystania na co chcesz więc moim zdaniem się opłaca.
@girl_in_exile: Idealnie, tego właśnie potrzebuje, rozumiem, że są normalnie pakiety do wykupienia minuty/sms?

Dla mnie bomba. W przyszłym tygodniu to biorę - a już miałem odchodzić z Orange i szukać czegoś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@PascalHens: cieszę się że mogłam pomoc ʘʘ ja kupuje za 25zl rozmowy I SMS bez limitu I jakiś jeszcze net do tego ale nie wiem jaki pakiet bo za każdym razem dostaje inny ʘʘ net działa też w roamingu coś koło 2gb jest do wykorzystania więc się przydaje jak autem przez Europe jedziesz i z Google maps korzystasz ʘʘ