Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #duchy

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 329. Poltergeist.
W naszej kulturze przyjęło się że Poltergeist do duch. Jednak według channelingu Poltergeist to w rzeczywistości zjawisko "zawirowań energetycznych" u człowieka o pewnych zdolnościach, przez co przedmioty wokół takiego człowieka mogą lewitować.
Tak więc to nie obcy byt porusza przedmiotami tylko człowiek, nieświadomie.
Niemniej jednak samoczynne poruszanie się przedmiotów nie musi wykluczać ingerencji obcych bytów jak np. duchy.

:::::::::: 330. Wiara w Boga.
Jak pisałem tutaj wszyscy jesteśmy cząstką Boga/Źródła tylko rozdzielonym na osobne życia.

Trudno w naszym ludzkim życiu całkowicie uświadomić sobie że jesteśmy Bogami, dlatego można użyć afirmacji w postaci WIARY w Boga. Możemy wierzyć w to że ktoś nas wspiera i zawsze jesteśmy z nim podłączeni. I tak właśnie jest, lecz w rzeczywistości tym Bogiem jest nasz wyższy aspekt.
Afirmacja w postaci "wiary" może dać nam lepsze samopoczucie, a samopoczucie da nam więcej energii, energia z kolei pozwoli nam działać, i w ten sposób polepszamy jakość życia.
Wiara to po prostu jeden ze sposobów na połączenie swojego umysłu ze swoim "wyższym JA".

Religie robią sobie monopol na wiarę w Boga, wtrącając przy okazji swoje paradygmaty, ale to już inny temat.
Ateizm to także inny temat. Ateizm przeważnie wynika z niezrozumienia czym jest Bóg i skupianie się jedynie na religijnej wersji wiary w Boga.

:::::::::: 331. Tabliczka Ouija.
Tabliczka Ouija jest tylko narzędziem. Nie ma w sobie żadnej magicznej mocy. Jest to tylko symbol opierający się na przekonaniu. Tak więc jeśli ktoś nie ma przekonania o jej działaniu to np. wywoływanie duchów będzie bezskuteczne.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #duchy

Autorski ...

źródło: comment_GtlamRfoiFzdD7pa5dj3Fo4eJJ1k6hrK.jpg

Pobierz
  • 12
@winterhater: nie zajmuję się tym w ogóle. Planowałem kiedyś przejść się z kimś na cmentarz, ale takie urządzenie do radiostezji kosztuje z tego co pamiętam ponad 1k. Nieopłacalny wydatek jak na jednorazowy eksperyment.
Bardziej kierowałbym się do hipnozy u jednego z channelingowców od których zbieram informacje. Dowiedzieć się coś o sobie u na kilka innych pytań.