Wpis z mikrobloga

Ceny ubezpieczeń OC obecnie to jakiś kosmos. Nie potrafię znaleźć dla siebie nigdzie tańszego w pakiecie z NNW i ASS mini niż 950-1000 zł. Rok temu płaciłem za komplet ok. 860 zł. Dwa lata temu dla innego auta to było ok. 450 (poprzedni diesel 1,8 a teraz benzyna 2,0)... Przeleciałem już praktycznie* wszystkie ogólnodostępne porównywarki i wszędzie wychodzi podobnie (nawet ubezpieczenie w AXA przez mBank). Macie jakiś knif na to, żeby obniżyć składkę? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

* Pominąłem strony, które wymagają zgody na #!$%@? mi maila ofertami dowolnych ubezpieczeń w dowolnym czasie, jak robi np. MTU...

#ubezpieczenia #oc
  • 13
@UowcaTroli: Czołem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak coś liczyłeś u nas, to podbij na priv, sprawdzimy to wyliczenie i zobaczymy, czy wszystko dobrze zostało wypełnione. Jak jeszcze nie liczyłeś, to też podbij na priv, ogarniemy kalkulację i poszukamy czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ameliniowyguzik: Dziękujemy za zawołanie! :)
@busz_menka: Byłem w tym Radixie. Najtaniej mają Link4 za 973 zł (OC+NNW+ASS mini). Za drogo.

@mfind: @Jestem_Tutaj: @PiccoloColo:
Najtańszą ofertę znalazłem w Gefion za pośrednictwem Rankomatu - 750 zł za OC+NNW+ASS mini. W Benefii za pośrednictwem Ubea za OC+NNW wyszło 838 zł. W Benefii za pośrednictwem mFind za OC+NNW wyszło 815(-50) zł. W AXA za pośrednictwem mBank za OC+NNW+ASS mini wyszło 988 zł. Dziękuję za pomoc w temacie.