Wpis z mikrobloga

Jak ja koszmarnie nienawidzę tego pierwszego gadania przez internet z dziewuchami, nieważne że obie jesteśmy kobietami - księżniczki każą się zabawiać, i tylko by brały, nic od siebie. I próbuję rozmawiać, i zadaję pytania, i oczekuje jakiegoś odbicia piłeczki, jakiegoś zapału, a tu kurde nic, nawet jak to one pierwsze zagadują!
Więc przegrywy rozumiem was, kontakty z #rozowepaski to piekło.
taguje #tinder bo o to się rozchodzi
  • 19
@ChirrutImve:

a tu kurde nic, nawet jak to one pierwsze zagadują


No właśnie mam to samo. Napisze mi taka "hej" albo ";)", odpiszę jej tym samym, to 8/10 lasek już się nie odezwie. Pewnie są przyzwyczajone, że do kilkudziesięciu gości napiszą to samo, a oni już będą nadskakiwali i ciągnęli rozmowę, bo ona łaskawie zagadała, więc nie musi robić nic więcej.

No albo coś jak na pic rel. Chyba dawała mi
Pobierz s.....t - @ChirrutImve: 

 a tu kurde nic, nawet jak to one pierwsze zagadują

No ...
źródło: comment_dNm18nk6ccdEAdV7pnngJ4GxzRYLgAUQ.jpg
@sil3nt

Dokładnie taką sytuację ostatnio miałem. Ja daje lajka każdej typiarze na tinderze jak leci, a potem robię selekcje i jedna typiara wysłała mi ";)", odpowiedziałem ":) ?" i koniec, para rozwiązana xD
@ChirrutImve: Ej to prawda. Szukałam raz dziewczyny na tinderze i stwierdziłam, że takie zabawianie drugiej strony bez żadnej odpowiedzi mnie nie zajmuje. Nie polecam ogunie
@ChirrutImve: @Sofa: jak kobieta z kobietą ma się trudno dogadać to ja już nie mam pytań, czemu to wszystko takie trudne, ja serio myślałem że wam łatwiej, no jeszcze istnieje możliwość że to poprostu taki olewający typ osoby i trzeba poznawać hurtem a szczęście dopisze
@ChirrutImve: to jak to jest że miałem takie koleżanki co się bardzo lubiły i takie tam, gdzie mogły to razem zawsze chodziły, nie uważasz że to trochę przesada z tym "nienawidzą się" , No trudno mi uwierzyć że grały na pokaz