Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny pytanie odnośnie reklamacji butów biegowych. Biegam w nowych butach i zaczyna boleć mnie ścięgno achillesa. Ze starymy butami nie mam problemu (buty tej samej firmy)... Buty kupione w listopadzie, biegalem w nich kilka razy od tamtej pory leża, praktycznie nowe. Kupione w polowie listopada. Można takie buty reklamować? (asics gel-pulse 8). Dodam że testowałem czy buty są przyczyna moich problemów i niestety chyba akurat ten model nie jest dla mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #reklamacja #buty #bieganie #asics
  • 4
@Psyhx: Nie można. To, że but nie jest dostosowany do Ciebie nie znaczy, że jest wadliwy. Powiedz w czym biegasz teraz, bo ten Asics to 10mm dropu, duża amortyzacja i stabilizacja, bardzo ciężki but.
Jak Cię ścięgno Achillesa boli to warto się wybrać do fizjoterapeuty - to taki Pan lub Pani, który zrobi tak, żeby nie bolało. I to naprawdę działa!
@Psyhx: albo sie nogi przyzwyczqj do butow, albo sie buty lekko uklepia, a jesli nie to tylko sprzedaz. Kupiles cholerne czolgi, towje stare buty pewnie sie ukleply bo tez piany sporo i drop duzy, moze stad takie dolegliwosci.
Rozhodz je troche zabieraj na krotsze trasy.
@PurpleHaze kurde sprawdzałem opinie w necie, trafiłem tylko pozytywne opinie na ich temat. W tym momencie wolę nie próbować w nich biegania bo nie chce znowu bólu. Spróbuję je sprzedać może komuś innemu będą lepiej służyć, dzięki