Wpis z mikrobloga

głośn


@darek-jg: po pierwsze, dzięki za odpowiedź.
Kino próbowałem podpiąć za pomocą hdmi, a potem za pomocą dziwnego kabla, który świeci w środku ( XD) "digial audio" czy coś takiego.
Tak, do kina mam podpiete 2 glosniki i subwoofer
@Lqsn: czyli gniazda wyglądają tak jak na zdjęciu jeśli znalazłem odpowiednie więc aby odbierać radio potrzebujesz podłączyć antenę(ten biały kabel i wtyczka na zdjęciu) nie widzę wejścia hdmi(hdmi in) a tylko wyjście natomiast przez digital in powinno działać tylko musisz wybrać też pilotem od kina odpowiednie źródło dźwięku(digital in).
Najlepiej byłoby włożyć nawet prowizoryczną antenę i uruchomić radio aby upewnić się że kino w ogóle działa...
Pobierz
źródło: comment_PJBMLTJDSmVbDl63nSpCV822mo31CTSy.jpg
@darek-jg: tak, to dokładnie takie "kino domowe"! ja prawdę mówiąc odpalałem bez podłączonej anteny (nie mam takiej), ale wtedy nawet nie szumiło jak radio, które nie może znaleźć stacji, tylko b cicho nawet przy max volume..
aktualnie telewizor jest podpięty przez kabel, który tutaj jest opisany jako "tv digital in" na samym dole po prawej.
I teraz problem jest taki, że w tv nie za bardzo moge cokolwiek zmienic (nie widze