Wpis z mikrobloga

@Adiog: A niech każdy robi ze swoją kasą co chce. Ja nie wpłacę, nie wpłacę też na Lux Veritatis, schroniska dla kotków itp. Ale to moja sprawa i moje pieniądze. Są chętni do zrzutki? Niech płacą skoro chcą. Co Ciebie to boli?
  • Odpowiedz
  • 769
@Tumurochir: czyli wprost przyznajesz sie, że używasz socjotechnik, aby zebrać jak największą kwotę, wykorzystując naiwność ludzi,.którzy chcą pomóc. Gratulacje
  • Odpowiedz
  • 387
@shitman6: chodzi o manipulacje. Spoko jest terapia to można zebrać z 20k a nie ciągle zwiekszac. Dodatkowo jako ofiera ona i tak będzie miała za darmo z NFZ priorytetowa terapie
  • Odpowiedz
@Adiog: Rydzyk też manipuluje babciami i ciągle mu mało. Co mi do tego, że babcie chcą płacić? Póki mnie nikt nie zmusza to mam to gdzieś co ludzie robią z własna kasą. Jeden wyda na alkohol, inny na rozrywkę, inny wpłaci na Julkę. Nie moja sprawa. Tobie też polecam mieć to w dupie.
  • Odpowiedz
Dodatkowo jako ofiera ona i tak będzie miała za darmo z NFZ priorytetowa terapie


@Adiog: xD

Kwota z 10k zwiększona do 30k w godzine. Co następne 100k,500k?


@Adiog: Wiesz ile kosztuje pobyt na prywatnym oddziale psychiatrycznym jeżeli będzie potrzebny?
  • Odpowiedz
  • 18
@shitman6: jasne możesz tak uwazac, łatwiej mieć #!$%@? . Ale akurat świat tak nie działa. Jeśli pozwalamy na oszustwa, manipulacje, przekręty to następuje degradacja i rozpad społeczeństwa. Ile społeczności, państw,rodzin się rozpadło tam gdzie wykorzystywano naiwnych i biednych ludzi. Według mnie trzeba zwracać na takie, rzeczy uwagę.
  • Odpowiedz
  • 50
@pogromca_krasnali: dla Julki pewnie 100 milionow. Prywatnie w najlepszych ośrodkach 30k miesięcznie ale te ośrodki są przeznaczone raczej dla mega uzależnionych ludzi od ciężkich narkotyków
  • Odpowiedz
Dodatkowo jako ofiera ona i tak będzie miała za darmo z NFZ priorytetowa terapie


@Adiog: Miałeś kiedyś kontakt z psychologiem/psychiatrą na nfz? Przecież ja bym tego najgorszemu wrogowi nie życzył.
  • Odpowiedz
Prywatnie w najlepszych ośrodkach 30k miesięcznie ale te ośrodki są przeznaczone raczej dla mega uzależnionych ludzi od ciężkich narkotyków


@Adiog: W dupie byłeś, gówno widziałeś. Cena jest od 20 tysięcy w MH, ale za 14 dni.
  • Odpowiedz
@Adiog: Gdyby głównym celem tej zbiórki była pomoc to zostałaby założona w serwisie, który płaci faktury za leczenie a nie umożliwia w dowolnym momencie przelania kasy na własne konto. W najlepszym przypadku organizacja, która założyła zbiórkę da tylko określony procent tej dziewczynie a część weźmie dla siebie to by tłumaczyło dlaczego zbiórka jest tak szybko i dlaczego "dynamicznie zwiększa cel"
  • Odpowiedz
@Adiog: Nikt nikogo nie zmusza do wpłat, więc nie wiem o #!$%@? Ci chodzi xd Jak dla mnie mogą nawet 5mln na pomnik zbierać, jest to dobrowolna zbiórka, każdy ma oczy i widzi ile się już zebrało, jak ktoś chce wpłacić to niech se wpłaca. Mam wrażenie, że piszesz to tylko dlatego, że dupa piecze, że ktoś, coś, będzie miał za "darmo" xd
  • Odpowiedz