Wpis z mikrobloga

Prośba o WYKOP EFEKT. Poszukuje świadków kolizji drogowej.
Wczoraj tj. 26.02.2018r we Wrocławiu ok godziny 19:30 - 19:45 na skrzyżowaniu ulic: Plac Hirszfelda i Zaporoska granatowe małe auto (corsa, fiesta lub clio) uderzyło mnie w zderzak i uciekło z miejsca kolizji. Blachy jakie zapamiętałem to DZA10FR. Sprawa zgłoszona na Policji. Jeżeli ktoś coś widział albo może ma nagranie z wideo to będę bardzo wdzięczny.

A sytuacja wyglądała następująco: dojeżdżam do skrzyżowania, widzę że na Hirszfelda jest auto które chce skręcić w prawo. Jako że mam pierwszeństwo jadę dalej i zatrzymuję przed przejściem dla pieszych w celu ustąpienia pieszemu i nagle bum. Prawdopodobnie ktoś skręcał w prawo patrząc w lewo. Ręczny, awaryjne, chce wysiadać a ktoś zmienił zdanie i pojechał prosto w siną dal... Nie było sensu abym go ścigał i za nim gonił, ciężko mi było nakręcić w tamtym miejscu. Uszkodzony mam zderzak, który kwalifikuje się tylko do wymiany. Moje auto to zielony Opel Signum.

Miejsce zdarzenia: https://goo.gl/maps/yEWActvfdiS2
#csiwykop #wykopefekt #wroclaw #kolizja #policja
  • 13
@ElCidX: wątpię, żeby w kraju, gdzie niekiedy przednie kamerki pozostawiają wiele do życzenia pod względem jakości nagrania ludzie zakładali 2 mega zajebiste kamery na przód oraz na tył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ktoś ma dobrą na przód, to na tyle ma przeważnie "kostkę" tam gdzie rejestracja.

@brigitte_bordo: próbuj różnych kombinacji rejestracji na UFG...
@brigitte_bordo jak masz zgłoszenie do policji to teraz robisz zgłoszenie do UFG za pośrednictwem dowolnego ubezpieczyciela, który przeprowadzi post. likwidacyjnexi ufg powinien wypłacić hajs.
@szonn:https://rankomat.pl/samochod/sprawca-wypadku-uciekl

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) to instytucja, która wypłaca odszkodowania w dwóch przypadkach: kiedy sprawca zbiegł z miejsca wypadku i pozostaje nieznany lub kiedy sprawca w chwili zdarzenia nie posiada obowiązkowego OC. Jednak w pierwszym przypadku UFG wypłaca świadczenia jedynie za szkody osobowe, czyli związane z utratą zdrowia. W niektórych przypadkach szkody na mieniu są pokrywane przez UFG, ale tylko wówczas, kiedy obrażenia uczestników wypadku były tak duże, że wymagały
@Firnow: Dzisiaj się przejdę, obczaję okolicę i sprawdzę gdzie są jakieś kamery. Tylko pytanie czy mi taki zapis udostępnią, ewentualnie policji. No i jak miałoby to wyglądać, wchodzę na Policję i mówię: znalazłem sklep który ma monitoring, idźcie i weźcie nagranie - mogą mnie wyśmiać. Kompletnie nie znam się na tych procedurach.