Wpis z mikrobloga

@rrobot: Wyświetla ci się zdjęcie ?
Tudne to te z panelami operatorskimi, oraz sterowalne przez wi-fi ( trudne bo takich nie robiłem ) A tak to nie ma trudnych, chyba, że chce się na siłę zepsuć program ( np. wchodzenie w krańcówkę podczas jakiejś newralgicznej pracy silnika krokowego ) musiałem zabudować całą maszynę do taśmowania przewodów, bo nikt nie zwracał uwagi na ostrzeżenia o niezbliżaniu, i miałem tam kupę roboty, co
@MarioMAX: wyswietla tak pytam z ciekawości parcuje z automatyka ponad 10 lat glownie duze linie integratorka here i ciekawi mnie co ludzie uwazaj za trudne =) robie plc, panele, roboty, napedy itp
@rrobot: Ten mój projekt ludzie uważają za mega trudny, na uczelni nawet wykładowcy mnie traktują ulgowo jak go widzieli " Pan jest mądry człowiek, wpisz pan sobie obecność bo napewno miał Pan ważniejsze sprawy niż moje zajęcia xD " Ale tak ogólnie to ja tak dorywczo coś robię z PLC, jestem technologiem, konstruuję, robię rysunki, modele 3d, programuję tokarki / frezarki, hobbystycznie je buduję, i do tego przydaje sie czasem PLC,
@proride2: Ale ty to się chyba nie znasz za bardzo na tym co ?
Przecież to jest wszystko to samo, tylko jest więcej czujników i guziczków, i tyle. Więc zasada programowania i działania jest podobna. Moja praca nie jest tak rozbudowana, bo nie chciałem płacić milionów monet na coś co jest tylko moim wybrykiem.