Wpis z mikrobloga

#sluchawki potrzebuje porady. Właśnie zniszczyłem moje creative fatality. Chcę coś kupić do muzyki i grania z mikro. Byłbym zadowolnony z potencjometra na kablu i może jakiejś plecionki zamiast kabla. Chciałbym żeby było tak "nisko" jak w fatality bo muzyczka na tych słuchawkach to bajka. Ktoś coś ?
  • 13
@pret0rian8: nie zrozumiałeś, kiedyś miałem propozycję, że ktoś mi coś ogarnie za małe pieniądze i kupiłem podróbkę chinola w sensie coś co było totalnie inne dlatego ja grzecznie do sklepu chodzę i kupuję ^^ ale dzięki za propozycję :)
@cubus92: przecież hyperx cloud to jest tak samo podróbka jak reloop shp-1
Oryginalne "cloudy" to takstar pro80, które też są
"podróbą" innych słuchawek.
Tak naprawdę to wszystkie te słuchawki są oryginalne, bo zostało zmienione tylko logo, poszukaj sobie w google słowo "rebrand".
Reloop SHP-1 to słuchawki na licencji Brainwavz HM5, poczytaj sobie opinie :)
@pret0rian8: rebrand pojęcie znam, ale jest jeszcze taki rebrand 100 % chiński który nijak ma się do tego co my tu mamy. Np: karta greaficzna 1060 ze sflashowanym biosem - czyli jakiś gtx 580 z wgraną nakładką i zmienionym chłodzeniem. Dlatego o tym mówię. Jak już wyżej zauważyłeś audiofilem nie jestem. W porównaniu np z marshalami muzycznymi fatality grały zadziwiająco dobrze. Do tego i najistotniejsze 3 lata użytkowania i 100 zł