Wpis z mikrobloga

@leesiuu: ale jesteś ograniczony, na miasto tylko koszula, na kopanie ziemniaków jeansy i sweter XD śmieszkowałeś, ale jednocześnie musiałeś 3 zdania napisać by sie wytłumaczyć, ma sens
  • Odpowiedz
@hirud: po prostu to zdjęcie było zrobione ze strasznie #!$%@? perspektywy co spotęgowało efekt nienajlepszego dopasowania do OPa.

@lazer: Na zdjęciu perspektywa jest taka, jakby ten sweter był za krótki z każdej strony. To też nie pomogło w odbiorze outfitu :P
  • Odpowiedz
@Pakekson: Te łachy na Tobie nie leżą, spodnie jakieś szerokie, workowate. Swetr za krótkie rękawy a w klacie szeroki jakbyś z Lidla argusa wynosił. Bez urazy ale to wyglada tragicznie.
  • Odpowiedz
Ale mi się podobają takie dżinsy! Jakiś czas temu wyszukałam niebieskiemu sweter Ralpha Laurena za 8zł, a sobie sweter 100% kaszmiru za 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) tydzień później dorwałam dwie pary nowiuśkich, markowych, nieużywanych spodni po 15zł i nowy komplet świetnej jakościowo polskiej bielizny za dychę (zwykle takich rzeczy nie kupuję, ale była zapakowana fabrycznie w podwójną folię i pudełko, z metkami, wstążkami, zabezpieczeniami i cenówką producenta,
  • Odpowiedz