Wpis z mikrobloga

@echelon_ Ten relaunch polegał chyba na tym że zaczeli płacic amebom za wpisy. Core 1.0 trafi do testnetu za kilka tyg a minie jeszcze pol roku zanim platforma zacznie działać.
@SebastianSynJanuszaIGrazyny zamknij już dupę, bo mi się w kieszeni nożyk otwiera jak czytam Twoje wypociny. A uwierz mi nic mnie bardziej nie #!$%@? niż ludzka głupota. #!$%@?łeś kasę. Miałeś okazję sprzedać przed konferencją z dużym zyskiem, i odkupić na spadkach, zarobić na tym hajs i mieć więcej coinów. Od początku tylko #!$%@? jak potłuczony "tu de mun" i nazywasz ludzi leszczami bo opuszczają tonący statek, albo chcą przeczekać spadki. Snujesz jakieś spiskowe
@K021: jesteś idiotą. Niczego nie sprzedałem, niczego więc nie #!$%@?łem. Poczekam i zarobię. Może ty sprzedałeś, #!$%@?łeś kasę palancie i teraz czekasz na 40zł za LSK? Pozdrawiam serdecznie.
@SebastianSynJanuszaIGrazyny LOL xD Ci którym doradzałeś pewny zakup przy 120 zł już są w #!$%@?ę o połowę swoich środków.. ale masz rację jestem idiotą, bo chronię swój kapitał. Bitcoin jeszcze nawet dobrze nie wyszedł z trendu spadkowego, sytuacja na rynkach akcji też jest niepewna (i kto wie czy nie stoimy na krawędzi następnego kryzysu finansowego), a Ty doradzasz wejście w pobliżu ATH, już nie wspominam o tym że spadki przed konferencją to
@K021: jak można porównywać bitconnect do projektu który nie jest scamem. Super logika. Po prostu nie masz cierpliwości, najlepsi inwestorzy nie jeden raz mają straty po 50-90%, ale ratuje ich tylko spokój i cierpliwość, bo kapitał nie stoi w miejscu tylko przepływa. Po prostu nie ma szans, żeby nie zobaczyć nowego ATH na Lisku czy tez na Bitcoinie. Chciwość zawsze wygrywa, a osiągnięte ATH nie były jakimiś sumami astronomicznymi, więc najlepsze
@SebastianSynJanuszaIGrazyny Jeszcze nie słyszałem o poważnym (podkreślam poważnym) inwestorze który by przetrzymywał 90% straty. Fundusz Buffetta miał w najgorszym wypadku ok -30% i "tylko" tyle ze względu na dużą część udanych inwestycji (w czasie kryzysu 2008). Lisk nie musi być nawet scamem, wystarczy że Kordek zginie w wypadku i ATH na lisku już nikt nigdy nie zobaczy. Przypadek skrajny, ale nie oznacza że nie może się wydarzyć. Kiedyś poszła plota że Vitalik