Wpis z mikrobloga

@sorek Zabawa to się zgodzę :), sam wczoraj też e46 wyjechałem się pobawić i od krawężnika do krawężnika szła, ale to co miałem okazję przeżyć na torze w zawodach driftowych to zupełnie inny świat :)
  • Odpowiedz
@Crea: dzięki! :D Mało ludzi widzi po co się wchodzi na mirko, by się pochwalić jakimiś pierdołami z życia - pierwszy drift na śniegu itp. to fajna zabawa a i uczy sporo o kontroli samochodu w poślizgu. Nawet nikt nie zauważył nostalgicznej muzyczki jaką dobrałem do filmiku!

A Ci zamiast zachęcić dalej to tylko zniechęcają i wyśmiewają, ja to rozumiem bo tu siedze trochę, no ale jak tutaj o dobre community
sorek - @Crea: dzięki! :D Mało ludzi widzi po co się wchodzi na mirko, by się pochwal...

źródło: comment_hdQvlwmhL7Fp3xCfAvlmqFPGI5Xh54dK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sorek: panie, ale jak ja sobie pośpiewam 'Stairway to heaven' to może i mam frajdę, może da się tego słuchać, ale nie mówię, że tworzę rock and roll xDDD

Na pewno miałeś frajdę i super zabawę, ale #!$%@? drifting, serio? xD
  • Odpowiedz
@CzeXD: wyczucie zachowania auta pomiędzy kontrowaniem a dawaniem gazu, i to już nie kwestia, że assetto tyle daje, ot, każdy sim czy to rFactor czy LFS tyle da, dużo prosów trenuje na simach, dużo ludzi zaczęło przygodę z driftem w LFS a potem przeszło na real ;P
damiancodalej - @CzeXD: wyczucie zachowania auta pomiędzy kontrowaniem a dawaniem gaz...
  • Odpowiedz