Wpis z mikrobloga

@kantek007: Z tego co pamiętam powiedział 524, ale takiego busa nawet nie ma, może jest jakiś inny mokotów pod konstancinem, tego już nie wiem. @vlodek2532: To by wrzucił chyba po prostu warszawa bądź też warszawa centrum, nie wiem IMO gościu na bakier z logiką. Chyba że...może pracuje na mokotowie, ale jeśli i tak nie ma co kupować przed obejrzeniem to dalej bez sensu.
@beer_man: a tak na serio to zasięg + to ze na 90% pracuje w warszawie i pewnie mógłby sie ustawić z kupującym po pracy. Czesto tak miałem ze obiór osobisty Warszawa-mordor/centrum albo Pierdziszew Wielki po 19...
@kozaqwawa: Ale ja to rozumiem, tylko właśnie to jest totalnie bez sensu bo ma powiedzmy 10 różnych przedmiotów po 5zł i wybierz sobie z tego co tam chcesz bo wietrzenie piwnicy, a potrzebujesz 1 sprawnej sztuki. Bo jeśli szukasz konkretu to jak najbardziej zrozumiałe to co napisałeś.
@beer_man: a to przeca klasyg jak #!$%@?. Rower Warszawa srodmiescie a w wiadomosci "zapraszam do jabłonnej" :D:D:D:D:D:D No sztuczny wiekszy zasieg ogłoszenia az trafi na takiego co kilometraz nie zrobi roznicy.