Wpis z mikrobloga

#mistrzgry
#sportywalki
#mma
#ksw
#sport
#boks

Wcale bym sie nie zdziwił KSW potrzebuje nowej twarzy Mamed wrócił podobno na jedną walkę.Inna sprawa,że ja nie siedzę w temacie zbyt mocno ale Czeczen to nie jest głupi chłop i bić się umie.3 rundę mógł spokojnie przekicać rzucić kilka prostych,spod siatki też mógł wyjść-nie zrobił tego.
Ale to tylko spekulacje.

Już nie raz wraca temat ustawianych walka w federacji KSW. W sprawie Mameda było sporo zamieszania w federacji KSW, zw względu na jego występ w federacji ABC.

Sama federacja chyba poszukuje nowej twarzy, czy ta walka była ustawiona, nie wiem, ale Mamed chyba naprawdę się cieszył z przegranej...

Spójrzmy też na retoryke jaka była przed walką wokół osoby Narkuna, kreowano go jako zwycięzce i sięz tym nie kryto.

Zapraszam do dyskusji
n.....y - #mistrzgry
#sportywalki
#mma
#ksw
#sport 
#boks 


Wcale bym sie ni...

źródło: comment_myI0Potrb5EOxvN8XqoHjWh15AulmlnN.jpg

Pobierz

Czy Mamed specjalnie oddał walke?

  • TAK 59.4% (136)
  • NIE 29.7% (68)
  • Nie mam zdania. 10.9% (25)

Oddanych głosów: 229

  • 17
i te miny włodarzy ksw, jakby coś mieli na sumieniu, sam Narkun jakoś specjalnie sie nie cieszył, miało być poddanie na początku 3 rundy i było... podobny scenariusz był Popek - Oświecimski , Popek na początku rundy przeważał bił w parterze ciosy które nie miały mocy i na początku 2 rundy poddanie.... bukmacherzy zarobili ogromne pieniądze, ogromne
Krótko: Mamed Khalidov przez pierwsze 2 rundy dominował okropnie nad Narkunem żeby udowodnić, że dalej jest najlepszy w swojej kategorii wagowej , że nie ma lepszego od niego i pokazał to 100%. Zrobił show i wszystko co chciał...a jako, że niestety chce powoli kończyć karierę, podłożył się w 3 rundzie bo "musiał", tylko dzieci tak maksymalnie do 10 roku życia uwierzą w tą całą bajkę , że NARKUN wygrał "uczciwie" resztę osób
co KSW wchodze na wykop i jedynie co to czytam o ustawkach XD Przeciez Mamed jest juz stary i walczyl ze sporo ciezszym kolesiem, ktory dodatkowo cos jeszcze potrafi. Ciezko sie dziwic, ze mogl to przegrac. Do tego przypominam, ze Mamed z nikim wielkim nigdy nie wygral, wiec nie rozumiem robienia z niego jakiegos murowanego faworyta. Mamed zawsze był przygotowany tylko na 2 rundy, a później opadał z sił. Poddawanie, ustawka w
@robotnik93: Czyli idąc twoim tokiem myślenia (choć, nie wiem czym myślisz). Ja mam 24 lata i 78 kg wagi a mój brat 30 lat i 90 kg to brat jest stary i już nie mam nawet co się z nim naparzać bo na papierze on jest starszy i ja mam większe szanse i już na starcie wygrałem walkę . Bo jakbyś miał mózg to byś może pomyślał, że Mamed starszy to
Czyli idąc twoim tokiem myślenia (choć, nie wiem czym myślisz). Ja mam 24 lata i 78 kg wagi a mój brat 30 lat i 90 kg to brat jest stary i już nie mam nawet co się z nim naparzać bo na papierze on jest starszy i ja mam większe szanse i już na starcie wygrałem walkę. Bo jakbyś miał mózg to byś może pomyślał, że Mamed starszy to może i ma
@matiszu: ja mysle ze to nie ksw ustawilo a mamed z ekipa. Interesuje sie troche ludzmi ktorymi sie otacza i dziwnym trafem wszyscy sa po wyrokach. Dla mnie wyglada na to ze gangsterka wyprala pieniadze w zakladach. Mamed za darmo tego nie zrobil, musialo sie oplacac. A ksw za duzo ryzykowallby.