Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
Faza pucharowa - Mecz 89

Tag do obserwacji: #mirkoserial (nazwa została z bitw serialowych) | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: Tym razem ocenimy dramaty (z drobnymi wyjątkami wyłączając melodramaty) powstałe w XXI wieku. W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem filmy. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu fazy pucharowej zabawy. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny (czasem może mi się zdarzyć zapisać wyniki później niż po równych 24 godzinach). Filmy zostały rozstawione zgodne z ich popularnością na Filmwebie.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
Faza pucharowa - Mecz 89

Tag...

źródło: comment_jMza7xfROfN2soZH1CCz4fY0tygBe4xb.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY FILM

  • Wyspa tajemnic (2010) Shutter Island 77.9% (1739)
  • Dunkierka (2017) 17.0% (380)
  • Żaden 5.0% (112)

Oddanych głosów: 2231

  • 32
  • Odpowiedz
@pan_kleks8: kurde. Ostatnio oglądałem go i tak, raz przeszłość, raz "teraźniejszość", raz przyszłość, bohater wojenny który nic nie zrobił poza tym, że został popchnięty i umarł, niby te przeskoki były by nie był tak wolny i nudny, a z drugiej #!$%@? się przez to oglądało :/
  • Odpowiedz
@Modzian:

1) Dopiero pod koniec filmu zorientowałem się, że to są trzy historie które nie dzieją się równolegle i mają jedynie współny koniec. No ale akceptuję, że to mogła być moja wina.
2) NI to film wojenny-akcji, ni to wojenny-psychologiczny (Cienka czerwona linia) ni to wojenny realistyczny (Kompania Braci), ni to wojenny-jednego bohatera (Wzgórze Ocalonych). Taki nie wiadomo co.
3) Ale przede wszystkim: flotę zabierającą żołnierzy osłaniają trzy (słownie: trzy) myśliwce.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Ciekawe ile osób wie, że film jest na podstawie książki i ile osób przeczytało książkę. Osobiście miałem okazje przeczytać książkę kilka lat przed filmem i muszę powiedzieć ze film świetnie oddaje książkę.
  • Odpowiedz
Toma Hardy zamiast wracać lotem ślizgowym do siebie i liczyć na ratunek wolał oddać się do niewol


@pan_kleks8: To była najlepsza akcja, współczynnik doskonałości osiągnął tam znacznie lepszy niż najlepsze współczesne szybowce XD
  • Odpowiedz
@Matt_888: Dunkierka to nieporozumienie...czekałem na ten film bo wojenny a lubię wojenne. Ale wyszło....no słabo. Tzn można bez problemu obejrzeć ale jakością nie powala. Babole tu i tam, efekt pociętej fabuły który średnio wyszedł i tak naprawdę mało...nie wiem...filmu w filmie ? Wiadomo że temat niby ciężki ale na koniec miałem wrażenie że w zasadzie film był o niczym.....

To bardziej czysty dramat niż film wojenny a i tak po prostu
  • Odpowiedz