Wpis z mikrobloga

#rakcontent czy #rigcz?
Chyba kupując dom na tym terenie ma się świadomość, że będą latać samoloty? No chyba, że mówimy o osobach mieszkających tam jeszcze przed budową lotniska, ale tekst wskazuje na wszystkich.

Treść pochodzi z fappejdża kancelarii prawnej, więc wolałem ukryć jego nazwę, żeby nie dostać pozwu z Painta (pdk) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pedopope - #rakcontent czy #rigcz?
Chyba kupując dom na tym terenie ma się świadomość...

źródło: comment_vQorzwGBzbV8WUbjqZkWd9aLiDXT0mVv.jpg

Pobierz
  • 11
@Qardius Ja tylko pytam o opinię elitarną społeczność wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą jeśli naprawdę można zamieszkać na tym terenie i potem się skarżyć na samoloty, to to prawo jest upośledzone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@FPNgda W sumie pod tym kątem nie spojrzałem, bo stronę mają, podane są nazwiska, NIP itd. CSIWykop powinno się tym zainteresować ( ͡° ͜ʖ ͡
@FPNgda
@pedopope Mój znajomy, mieszka od wielu lat jak i jego rodzice, będą.dochodzic takiego odszkodowania na wzgórzu Mickiewicza. Mówił mi, że mają jakąś kancelarię, która ma występować w ich i sąsiadów imieniu (pozew zbiorowy).
@pedopope: Kupiles sobie dom przy drodze polnej, po ktorej jezdzilo 1 samochod co 15min. Po pewnym czasie rozbudowali Ci ta droge do 2-pasmowowki. Kupujac dom przeciez miales swiadomosc,ze beda jezdzic samochody wiec wszystko OK prawda ;-) ?
@kliperjk: To jest co innego, ale zapewne część sapiących osób to nowi właściciele. Podobnie jak mieszkańcy nowych osiedli, którzy protestują przeciw pasiekom, poligonom, torom wyścigowym, które stoją w danym miejscu od zawsze.
Ci ludzie mają jakąś szansę? Przecież jakby lotnisko miało wypłacić każdemu 10% to by zostało raczej zamknięte...


@niewieszocb: mają szansę i to dużą, wręcz 100%. Nie jest to tak, że ludzie nagle z fochem wystartowali by wyszarpać $. Lotnisko ma ubezpieczenia na takie wypadki więc nie zaboli ich to w ogóle. Zarówno wojewoda jak i władze lotniska ten temat "klepnęły" i wszystko jest po bożemu, że tak powiem - jest to