Wpis z mikrobloga

@polypore: najgorzej, że te najgłupsze pindy zwykle pchają się pod okna, bo 'widoczek', a że nawiew nad głową to co ją to obchodzi, włączy ogrzewanie latem
  • Odpowiedz
@polypore jak barany ustawiają na 16 stopni i maksymalny nawiew to nic dziwnego, że są kłótnie. Wystarczyłoby ustawić na 21-22 I minimalny nawiew, żeby cały dzień było przyjemnie chłodno. Ale nie, ze skrajności w skrajnośc.
  • Odpowiedz
@polypore: u w biurze dwie laski rozkrecają kaloryfery na maxa, ja chodze za nimi i zakręcam a one swoje. Kiedyś się #!$%@?łem i poodkręcałem regulatory od grzejników i pochowałem..ale była inba. Czy to jest #!$%@? normalne że w biurze było 25 stopni a one zamówiły jeszcze farela z allegro i #!$%@? nim?
  • Odpowiedz
@polypore: Mi też jest zawsze zimno, dlatego mam skitraną w pracy super grubą polarową bluzę i nie robię problemów. Ja sobie siedzę z kapturem na głowie, ci którym jest gorąco w samych koszulkach i wszyscy generalnie są zadowoleni. Oni już się bardziej nie rozbiorą przecież. (,)
  • Odpowiedz
@polypore: Chyba że zastosujesz kartę-pułapkę:

Schowaj piloty do klimatyzatorów i pal głupa przez cały dzień.

tudzież

Włącz klimę i zamień baterie na jakieś zdechlaki >:D

Już drugi rok to przerabiam i jeszcze mnie nie zawiodło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dan3k: Za grzanie klimą wyłączyłem ją z panelu rozdzielczego. Na początku "manago" protestowało, ale przestali jak przy 18 na dworzu biurwy chciały załączać grzanie w nasłonecznionym budynku,
  • Odpowiedz
Wystarczyłoby ustawić na 21-22 I minimalny nawiew, żeby cały dzień było przyjemnie chłodno. Ale nie, ze skrajności w skrajnośc.


@Coolek: kolega nigdy nie pracował w biurze z kobietami chyba.
  • Odpowiedz
@Coolek: nigdy nie widziałem klimy ustawionej na 16 stopni, w zasadzie to nawet nie wiem jak działa klima poniżej 20 stopni. Za to widziałem niejedną awanturę o 24+, także no xd
  • Odpowiedz
@polypore w sumie to nie dziwne, że zimno, jak miałam siedzącą robotę przed kompem, to przy 22+ telepalo mnie z zimna i żadne gorące herbaty nie pomagały xD
  • Odpowiedz
@polypore: U mojego różowego klima latem była ustawiona na 17 st. Ponieważ praktycznie nie dało się takiej osiągnąć (na zewnątrz 25-30 st. + słońce waliło w okna) to leciała na maksymalnych obrotach maksymalnie zimnym powietrzem. Przełączały na 21-22, a na drugi dzień rano znowu 17 i maile na skrzynkach, żeby pracownicy nie ruszali klimatyzacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po seriach awantur, inb, blokadach zmian temperatur przez serwis
  • Odpowiedz
i jeszcze te głupi pindy (choć facecie też zdarzają się tacy ułomni) co okno otwierają przy klimie BO MI GORONCO


@chilling: gdyby klima dzialala to nie byloby jej goraco.
  • Odpowiedz