Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie. Jaki jest najtańszy, najlatwiejszy i najszybszy sposob dostania sie ze stratham na victorie? Jestem kompletne zero jesli chodzi o komunikację w londynie, w środę wracam do kraju a w portfelu mam 15£. Najbardziej pasowalaby mi opcja pociągiem bez przesiadek ale sam nie ogarne. Nie chciałby jakis życzliwy Mirek mi pomoc? Bede mega wdzięczny!

#uk #londyn #transport #transportpubliczny #pociagi #kiciochpyta #pomocy
  • 17
@tptak: jak to wyglada? Płace u kierowcy? A co pozniej z metrem? Sorry za pytania ale zostałem kompletnie sam i stresuje sie tym. Z victorii na lotnisko juz wiem jak sie dostac, pozostała mi tylko jeszcze droga na victorie
@mateusz_eoe: Wsadź Ł10 na Oysterkę. Dotykasz w autobusie. Gdy wychodzisz nie musisz dotykać. Wchodząc i wychodząc z metra dotykasz. System sam podlicza najtańszą stawkę i nie przekracza kwoty dniówki niezależnie ile razy będziesz jeździł autobusem/metrem w danej strefie tego dnia (strefa 1-2 jest liczona tak samo).
@mateusz_eoe: Mordzio, nie wiem co się stało - ale jak do pracy tu przyjechałeś - to ta serio na każdym rogu jest. Zlap się byle czego, byle przeżyć do pierwszego i elo - wypłaty nawet i tygodniowe można mieć.