Wpis z mikrobloga

#seo #pozycjonowanie

Mirki potrzebuję porady.

Mam w tej chwili trzy domeny, których używam w ramach jednej firmy.

Dwie strony to strony produktowe (www.odbojnice.com.pl i www.przemyslowepodlogi.pl)

dodatkowo mam jeszcze wizytówkową stronę (www.wsltd.eu)

Jednak pozycjonowanie tego przysparza trochę za dużo problemów i chcę przenieść wszystko ze strony www.przemyslowepodlogi.pl na www.wsltd.eu i dodać kilka produktów ze strony www.odbojnice.com.pl po czym powoli ją wygasić albo użyć jako zaplecza do pozycjonowania.

Jak to zrobić najlepiej aby nie stracić obecnych pozycji? Wystarczy ogólne przekierowanie 301 z jednej domeny na drugą, czy powinienem przekierowywać link po linku?
  • 9
@Bieniuraper: Sprawdzasz, na co rankuje każda ze stron, zestawiasz to w docsach, parujesz z frazami, które masz/chcesz mieć dla głównej strony i robisz 301 pod 1:1. Cała reszta przez 301 potem po całości. Finito.
@Bieniuraper: Wyfiltruj sobie strony, kliknij konkretną strone i zmień filtrowanie na zapytania - uzyskasz listę fraz, po których ludzie wchodzili na wybraną podstronę. Dzięki temu możesz od razu poznać tematykę, wyłonić najmocniejsze z nich oraz przygotować się do poprawy zawartości w przyszłości.