Wpis z mikrobloga

@GreenFlem: bardzo mi się ten gokart podoba :) byłem juz jednego takiego oglądać ... ale jeszcze 1000 zł rejestracja i odrazu trzeba oc i pt robic ... na dodatek troche biedne wyposażenie bo występują one z systemem keyless ( który mi akurat by sie przydał) a ten go nie ma
  • Odpowiedz
@GreenFlem: musi wytrzymać do weekendu bo nie wezme urlopu ( chociaz widze ze jest jeszcze jeden w tej cenie ) .
Kierownica jest w cościekawego/wyjątkowego wyposażona czy poprostu wygodna ?:)
Właśnie ta kierownica mnie troche odraza bo wygląa jak napompowany balon, i wskaźniki prędkości są na środku, mam tak aktualnie w yaris i nie przepadam za tym rozwiązaniem :) ale to szczegóły :)
Dzięki za pomoc w szukaniu auta :) mysle
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: Kierownica jest zarazem ciekawa i wygodna. Kręci się w niej tylko wieniec, środek kierownicy zostaje w miejscu przez co wszystkie przyciski w środku nie ruszają się nawet jak manewrujesz na parkingu. Prędkościomierz po środku to kwestia przyzwyczajenia, mi tam nigdy to nie przeszkadzało, sporo jeździłem Citroenem Xsara Picasso gdzie jest takie samo rozwiązanie. Ten C4 w moim odczuciu ma słabe plastiki. Ten którym ja jeździłem (C4 Picasso) miał je zniszczone
  • Odpowiedz
  • 0
@GreenFlem hmm ale zastanawiam sie teraz czy ta c4 z gazem czy w dieslu... One fabrycznie nie maja dwumasy i dpf. Koszt przejechania 100 km z gazem to 18 zl a z dieslem 23. Z tym ze gaz niszczy silnik a w dieslu jedynie wlewam ON i smigam bez martwienia sie ze cos sie rozregulowalo
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: powinny mieć i dwu masę i dpf. Dwumasa jest do nich tania, a dpf to w cytrynach FAP i rzeczywiście sprawdzę się on lepiej w mieście niż DPF tylko potrzebuje uzupełnienia płynu Eolys co jakiś czas. Ja na LPG zrobiłem setki tysięcy kilometrów i nigdy silnika nie zniszczyłem. Zdażały się jakieś problemy z regulacja czy strzelaniem w kolektor ale nic nie padło. Jeżeli silnik toleruje gaz a instalacja jest dobrze
  • Odpowiedz
@DaxterPoker: Nie wiem ale rejestracja jest standardowa więc po sprawdzaj sobie. Tylko dobrze sprawdź te 1.6HDI. Dobre silniki ale jak ktoś o nie nie dbał to miewały problemy ze smarowaniem. Poza tym to symboliczne spalanie szczególnie w tej budzie. To jest jakiś handlarz więc sprawdź dobrze to auto i zapytaj o koszty rejestracji, bardzo często robia wszystkie opłaty tylko trzeba wyłożyć kilka stówek na blachy i jeździsz. Jeśli nawet nie zrobił
  • Odpowiedz
@GreenFlem: Gadałem, powiedział że przegląd ma zrobiony, a jak spytałem o koszty rejestracji to " są takie firmy co to wszystko Panu robią w jeden dzień, dojechać do domu można przegląd jest tylko oc kupić krótkoterminowe ja je tylko z tamtąd przywiozłem "
  • Odpowiedz