Wpis z mikrobloga

19/365 #365

Niewtajemniczonych zapraszam do pierwszego wpisu.

Bylem dzisiaj u dentysty. Zrobił mi ładne wypełnienie przedniego zęba. Jestem zadowolony.
Co do samopoczucia, bez zmian - nienajlepiej.
Straciłem uwaznosc, od dwóch dni nie medytowalem. Jutro zaczynam od nowa, naprawdę dużo mi to dawało. Zauważyłem, ze te wahania nastroju występują cyklicznie. Dobrze, że prowadzę ten dziennik, będę to obserwował. Być może jest to jakiś objaw, którego nie mogę bagatelizować.
Muszę przestać się bać, kalkulować, myśleć o przyszłości. To mnie trochę paraliżuje.
Medytacja dawała spokój, ale oczywiście zacząłem wątpić. Problem w tym, że miałkość wszystkiego co mnie otacza, dobija mnie.
Nie wiem jak sobie z tym poradzić, dużo przeżyłem i czuje się jak starzec. Pisałem już o tym, ale dziś ta refleksja wróciła.
Zastanawiam się nad jakimś celem,.który dołożę do #365teraz, bo samo dbanie o siebie powinno być codziennością. Jakiś cel, który zamierzam osiągnąć w ten rok.
#emigracja też nie jest łatwa, mam przeczucie, że coś mnie omija, u nas w ojczyźnie. Ciągła niepewność we mnie drzemie, gonitwa myśli.
Niepotrzebnie analizuję, ale ten strach przed występem publicznym- podcina mi skrzydła.
Mialem plany, marzenia - nie realizuje ich że strachu, trochę z braku siły.
Błędne koło pracy i obowiązków, sprawia, ze nie umiem wyjść z tej macierzy. Jestem słaby psychicznie, a ludzie mnie tak nie odbierają.
Pewny siebie, wygadany, często pewnie przemądrzały. Maski, proszę państwa, noszę maski.
Jak każdy, ale ten ból egzystencji i poczucie bezsensu, podupadający świat, brak moralności.
Nie umiem być nieuczciwy. Wrazliwy lamus, reasumując.

Jestem kilka lat w związku, pora się oświadczyć, ale ja tego kompletnie nie czuję. Serce mi mówi, nie rób tego. Zbudowaliśmy dużo, nie chce ranić a nie mogę narzekać. Ciągle wątpliwości.

Nie uczyłem się, nie medytowalem, zero sportu.
Jadłem zdrowo, czytałem książkę.

Ehh dziś na pewno #depresja

Wstyd mi za to, że nie potrafię żyć jak normalny człowiek.
Muszę coś zmienić, dobranoc

Moje wyzwanie obserwuje 59 osób, dzięki

Do zobaczenia jutro!
  • 1