Wpis z mikrobloga

@Dioda: żaden strach, co roku jeżdżę na Węgry i spowrotem, na Ogólnopolski, jakieś tam mniejsze trasy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@kamok: zamontuj Grocliny, są niższe i dzięki temu jest więcej miejsca pod dachem :P No i sprawdź podsufitkę :)
@Karbon315 ale maluch? Bo dla kaszla 1991 rok przejść przegląd to wyczyn moim zdaniem ;-) tym bardziej że to nie jest egzemplarz który stał w garażu non stop, 85 tys. km przebiegu ma to jak na malucha to i tak dużo ( ͡º ͜ʖ͡º)
@m4kb0l: babcia to niech już w ogóle lepiej nie jeździ. Ma prawie 80 lat, uważa się za mega sprawną, ale w rzeczywistości średnio ogarnia już jazdę autem. Tyle że ciężko jej to wybić z głowy...
@kamok: Maluch, który (skoro przeszedł przegląd) jedzie, skręca, hamuje i świeci - należy z całą powagą pogratulować, równoczesne występowanie tych zjawisk było rzadkością nawet jak to był nowoczesny samochód:) Z naciskiem głównie na skręcanie bo o ile dupne hamulce to ogólna cecha motoryzacji RWPG, to maglownica w 126p która dotrwała do 2018 bez patentów to ekstremalny rodzynek.
@kamok: Mój ojciec jest 80+, popiernicza 140 km/h po drogach szybkiego ruchu (w dzień, bo w nocy rzeczywiście wzrok siada i nie decyduje się na takie wojaże) i bez strachu i spisania testamentu jestem w stanie wsiąść do samochodu którym kieruje. Także nie rób ze starszych ludzi jakichś kretynów którzy nie wiedzą w którą stronę kręcić kierownicą i po której stronie ulicy się jeździ;) @George_Liquor: Bardzo mnie bawi ta nazwa