Wpis z mikrobloga

czemu wy polaczki a zwłaszcza #neuropa #!$%@? się do ludzi, robią Ci coś złego? Jeżeli nie, niech sobie robią co chcą


@Banxi: To są antypolaczki. "Polaczkami" niemcy w trakcie okupacji nazywali mordowanych Polaków.

@Towarzysz_Moskwin: Ale nie rozmawiamy o twojej trudnej sytuacji życiowej jako żebraka na zachodzie Europy, więc z łaski swojej mógłbyś przestań rozprzestrzeniać swój swąd antypolonizmu?

@Smakoshh: Dobrze, że istnieje #czarnolisto na takich jak ty. Opłaconych, szczerze
i.....s - > czemu wy polaczki a zwłaszcza #neuropa #!$%@? się do ludzi, robią Ci coś ...

źródło: comment_xPfYJfzjrLBbElx3NxwG7jqeG4fyulhq.jpg

Pobierz
Widzę że zapiekło dumnego Lechite z potężnego bantustanu pozostającego na kroplówce zachodu


@Towarzysz_Moskwin: Skoro już podniosłeś się z tego poplamionego materaca - może powiesz co nieco o swojej prawdziwej przynależności? Bo z tonu, jaki pokazałeś w swoim komentarzu to wygląda na Rosję. Tam ból z powodu utraty wpływów w Europie Centralnej wciąż pozostaje mocny.

@Smakoshh:

gdybyś urodził się wcześniej to mógłbyś zabijać dzieci z Burym czy wydawać nazistom żydów jak
@Smakoshh: Nie mam zamiaru tłumaczyć jakiemuś neuropkowi, że kilka wyjątkowo czarnych owiec nie przekłada się na "Polacy to mordercy". Normalny człowiek to zrozumie, ale neuropek to nie jest normalny człowiek, lecz propagadzista, w związku z czym dyskusja automatycznie staje w martwym punkcie.

Dlatego też zamykam karmnik i więcej nie zamierzam dokarmiać. EOT
@idewons: "kilka" czarnych owiec czy kilkanaście tysięcy widzę że to dla Ciebie bez znaczenia, dla was Bury to narodowy bohater, a dla mnie to morderca i zbrodniarz. Patrząc na obecne antysemickie nastroje nie zdziwię się, gdyby tych Polaków wydajacych żydów było znacznie więcej niż kilkanaście tysięcy, i taka jest różnica między nami, ja zbrodniarzy i szmalcownikow krytykuje a ty ich bronisz gadając farmazony o kilku czarny owcach.
Sądząc po tonie twojej wypowiedzi raczej nie dyskutuje z osobą na jakimkolwiek cywilizowanym poziomie więc posłużę się obrazkiem żebyś mógł lepiej zrozumieć.


@Towarzysz_Moskwin: Co znajdziemy pod "cywilizowanym poziomem" według Towarzysza_Moskwina z #neuropa:
- "Czemu wy polaczki a zwlaszcza #4konserwy ciągle obchodzicie w Polsce jakieś wydarzenia, w których wiecznie uchodzicie za ofiary? czy wy w ogóle cokolwiek kiedyś wygraliscie? znając ten kraj to nawet wojnę z Gibraltarem byscie przegrali."
- "Ja
@idewons: > To dlaczego "Bury" został uniewinniony przez sąd RP? Dlaczego twój bohater (a faktycznie zbrodniarz komunistyczny z udowodnionymi winami) Salomon Morel nie został deportowany z Izraela do Polski, a co więcej, "dobrzy i troskliwi" Izraelczycy przygarnęli go jak swojego, dali mu michę ciepłej strawy oraz dach nad głową i kazali nic się nie bać? Tylko nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś wyimaginowanym antysemityzmem!

Ahhh te prawackie urojenia xD zaraz wymyślicie
@idewons: Prawda bywa bolesna kolego. ¯\_(ツ)_/¯

A o twoim poziomie świadczy fakt że nawet cytaty do których się odnosisz nie są mojego autorstwa (poza ostatnim) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polacy niczym się nie różnią od swoich pobratymców ta sama stepowa mentalność, ten sam brak wkładu w dorobek cywilizacji europejskiej i ten sam brak umiejętności zbudowania zdrowego organizmu państwowego. Możesz się ciskać ile chcesz ale faktu że mentalnie