Wpis z mikrobloga

Mirki wiecie o co może chodzić? pacjent Samsung S8 mam go od jakiś trzech miesięcy i wszystko było wporządku, od jakiegoś czasu mikrofon w trybie głośnomówiący nie działa lub działa tak kiepsko, że mnie nie słychać kompletnie nie wiem o co może chodzić, podczas normalnej rozmowy z słuchawką przy uchu niema problemu, to samo z dyktafonem i nagrywaniem filmów jakość audio jest perfekcyjna. Ale jakiekolwiek rozmowy czy to telefoniczne, czy przez komunikatory typu msg, skype, whatsapp w trybie głośnomówiącym jest niemożliwa. Ktoś wie co można z tym zrobić? nie bardzo mi na ręke oddawać teraz telefon na 2 tygodnie bo nie mam nic w zastępstwo.
#samsung #android
  • 9
@Solitary_Man: Updaty pojawiają się średnio raz w tygodniu jakieś i mam włączone, żeby mi w nocy to pobierało automatycznie więc nawet za bardzo sie nie skupiałem na tym. Ale zastanawia mnie jedno, bo dyktafon czy nagrywanie filmu korzysta chyba z tego samego mikrofonu co w zestawie głośnomówiącym, podczas gdy rozmowy przy uchu jest używany inny mikrofon o krótszym zasięgu czy się myle?
@Furioz: obstawiam że to problem z software może coś #!$%@? podczas update. Mikrofon też chyba jest który zbiera dźwięk otoczenia i tłumi szumy nie wiem jak to wytłumaczyć ale skoro normalnie działa a ja głośno mówiącym nie to albo jakieś uprawnienia do mikrofonu albo jakiś inny problem softwwre
@Solitary_Man: właśnie trafiłem kilka razy na podobne posty, wielkie dzięki za pomoc. Po prostu jutro postaram się go przywrócić do fabryki, jak to nie zadziała, no to serwis ( ͡° ͜ʖ ͡°)