Wpis z mikrobloga

@NosaczSudajski: czasami mialem tak z ARK na HDD, bo dysk zbyt wolno podawal dane, a jak ARK sie znalazl na SSD to bylo miodzio. Moze tu jest twoj problem? Bez jakiegos programu do monitorowania zasobow nie dowiesz sie co leci na 100% powodujac spike
  • Odpowiedz
@sierzchula: no wlasnie ten moj dysk mi sie nie podoba cos, w grach tez czesto wszystko ladnie chodzi, a nagle taka duza przycinka do kilku fps na oko i za chwile lekkie przyspieszenie i znow jakis czas ladnie chodzi, a mam 8gb ddr4
  • Odpowiedz
@januszjanusz01: @sierzchula: wiem ze dobre sa te szybkie dyski ssd bo brat ma bardzo slaby notebook hp mini stream11 ale ten dysk tak mi nadrabia ze nawet przegladarkowe filmy 460p da sie ogladac a na youtubowym odtwarzaczu to i 720p.No i zainstalowalem mu win10 x64 chodz ma tylko 2 gb jakiegos mini ramu z dupy-ten notebook to bardziej tablet
  • Odpowiedz
@januszjanusz01: zmienilem ale nie jest to latwe w moim przypadku a przez glupote zmarnowalem pliki i caly dzien,
Nie moge zainstalowac7 bo mam usb 3.1 i nie mam napedu optycznego, udalo mi sie wlozyc dysk do innego i kiedy musi sie zresetowac to przelozylem szybko dysk do swojego i dokonczylem instalacje
  • Odpowiedz