Wpis z mikrobloga

@lolek32: u mnie w mieście jest i tak tylko jeden gracz... ja
a kolor wybierałem dawno temu nawet nie wiedząc, że i tak nikt nie gra, ale też dobrze się złożyło bo wokoło rządzą niebiescy i tylko BAFy zakładali, tak że od czasu do czasu miałem co robić
@piotrr_
@Soczi panowie. Trzeba zgłaszać po prostu konkret. Nie liczyć na łaskę. Fartem to kiedyś mogło wejść coś co się kompletnie nie nadawało, teraz można zapomnieć. Co więcej. Jeśli zgłaszasz coś naprawdę wartego uwagi, ale nie widać tego na mapach satelitarnych i na sv to koniecznie dodaj najpierw zdjęcie sferyczne za pomocą aplikacji Streetview, zwiększ swoje szanse na dodanie portalu. Pozdrawiam. ;-)
@Soczi: stojąca tabliczka z mapką okolicy i historią ulicy, tabliczka z mapką dzielnicy, plac zabaw, boisko ze sztuczną trawą (nie przy szkole), nietypowa restauracja (wielki drewniany dom w goralskim stylu), kilkumetrowy mural piłkarski i cośtam jeszcze. Jedyne co przeszło to inny plac zabaw i siłownia plenerowa.

Trzeba zgłaszać po prostu konkret.


@JohnMarkII: Chciałbym zgłaszać konkrety, ale akceptowanie powinno zależeć od okolicy, jak jest to teren podmiastowy to powinna być większa
@piotrr_ niestety, wskazówki aka regulamin jest jaki jest, a jest bardzo niedoprecyzowany, trzeba się posiłkować wypowiedziami pracowników NIA i AMA z nimi. Mimo wszystko nie chodzi o to, żeby dodać cokolwiek byle pograć. Bo prawda jest taka, że na wichurach faktycznie prawie nikt nie gra, później stoi to szare cały czas i ktoś albo próbuje guardiana postawić albo wykorzystać do zapięcia.
@JohnMarkII: Albo właśnie nie grają tam, bo nie ma portali. Ja gram prawie tylko i wyłącznie na wsiach, bo znacznie bardziej tak lubię a jest to możliwe, bo inny agent nazgłaszał portali jeszcze jak ograniczeń nie było ileś tam lat temu. Teraz zgłasza i on i ja i nawet małe miasteczko blisko mnie ma większe zagęszczenie portali niż sporo większe miasto 15 km dalej (nie tak dawno się dziwili na grupie
@JohnMarkII: pierwszy portal zgłoszony na szybko w piątek tuż po wbiciu już dodany (nie wiem, może to tylko tak na zachętę), mała rzeźba w parku, zdjęcie takie sobie raczej, opis raczej śmieszkowy, z satelity niby widać, że coś tam jest, ze SV nie widać bo to w parku