Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek dobra, ale tunele nie muszą być widoczne, moi znajomi dopiero po roku prawie zauważyli i to dopiero jak powiedziałam im o tym :p jak masz rozpuszczone włosy to nie widać jakoś bardzo.

@Primusek pytam z ciekawości i dlatego, że trochę powiększam XD mój chłopak mówił, że be jak zaczęłam robić, ale ostatecznie zaakceptował i stwierdził, że w sumie to mu się podoba. Ale już nie jesteśmy razem no i po kilku
@Riddle_Box Właśnie może jestem dziwne, ale osoby którym to pasuje z reguły są nie w moim typie :D Bo tacy faceci z reguły mają tatuaże i inne modyfikacje ciała no i ogólnie taki styl (i dziwne usposobienie :p), a ja lubię normalnych, ulozonych mężczyzn.
Dla mnie tunele to tylko kolczyki i mi się po prostu podobają, poza tym jestem raczej normalna kobietą, lubię się ładnie ubrać i pomalować :)
@hangover: No zawodowe. Bo wydaje mi się ze jeśli nie będziesz freelancerka albo nie będziesz pracowała w jakimś barze czy cos to przez te tunele będzie ciężej znaleźć jakaś poważniejsza prace. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia. Po prostu jak idę gdzieś do banku czy urzędu to ludzie nie maja tam tuneli. Jak idę do baru czy McDonalda to tam już maja. Przypadek?