Wpis z mikrobloga

@hehebenek #!$%@? mogłem kupić,takiego dostałem i uwierz mi nie znam się na kompach,od lat żyłem w ciemnogrodzie używając tylko androida czy iosa,a co jest taki tragiczny? Chciałem popykać tylko w mafie 3 i może jakims cudem w gta v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sad_budluck: Łącze się z tobą w bólu. Mi rodzice nie sponsorowali kompa za niewiadomo ile abym mógł sobie na nim grać, jak już kupowali to taki aby wystarczył do swobodnej pracy. Z własnych funduszy zawsze żałowałem na kompa lub konsole bo miało się mało oszczędności podczas okresu szkolnego, więc mało w gry grałem. Teraz jak człowiek już sam pracuje i kupiłem sobie ps4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@final_echo nie miałem zbytnio wyboru,jeszcze był jakiś lenovo ale miał mało ramu a ja źle znoszę zacinający się internet,już gry chciałem z torrentów naściągać ale tak poprzednio zajechałem swojego szrota i muszę tego steama ogarnąć mimo że to czarna magia dla mnie
@Jaracz_Joint mi rodzice nigdy nic nie zasponsorowali i tego nie zrobią,od małolata musiałem trawe sprzedawać by mieć na najki więcej niż 3 pary spodni,ale nie kupowałem sobie lepszego kompa bo sporo tez przepalałem,moją jedyną dumą był iphone7 którego też sprzedałem by popalić,ale zawsze ten ból że pobieram sobie gierke i się tnie jak emo w fabryce żyletek,potem masturbacja ze łzami w oczach,joint i spać i tak codziennie xd

Ja nie miałem okazji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sad_budluck: Ja jedyne co dało się grać to jakiś LOL czy metin, te gry Mmo zazwyczaj mało potrzebowały i na niskich jakoś dało się grać ale i tak zawsze mieliśmy #!$%@? internet w domu, (ba, często też w ogóle nie mieliśmy, przecież jakbym coś potrzebował to mam od sąsiadki bez problemu tylko że on lagował masakrycznie).

Też trochę dilowalem ale tylko po to aby mieć co zapalić :p
@Jaracz_Joint daj spokój jak grałem w metina...ba jak odpalałem neta to mój obsrany asus ze zintegrowaną kartą zmieniał się w patelnie,i żeby mi #!$%@? od życia to upc wyjątkowo ze mną leciało w wała,ograniczając mi neta,przez pół roku się kłóciłem z nimi,płacilem regularnie a mi ikona wyskakiwala że internety so ale z ograniczonym dostępem...bo tak,od zawsze mialem problem z tym co kupilem,nie ważne co by to bylo,mój gameboy niszczył save w grach,psp
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sad_budluck: myśl pozytywnie, rzucanie tematem dało ci jakieś umiejętności handlowe i marketingowe, zawsze to jakieś doświadczenie, praca w stresie czy organizacja swoich obowiązków, to umiejętności które w małym stopniu nabyłeś.

Ba, sama organizacja tego, gospodarka finansami, planowanie wydatków to też przydatne umiejętności :)

Żyje to nie je bajka, jak to mówi moja mama, czy jak nie urok to sraczka, albo przemarsz wojsk, tak już w życiu bywa.

Najważniejsze to dążyć do
@Jaracz_Joint owszem ale od kiedy zaczałem pracować w sklepie to znienawidziłem handel,marketing,oraz interakcje z ludźmi,trochę żałuje że pale,bo spawam 11 lat i za te pieniądze to miałbym ładny domek i samochód i sporo w kieszeni,a tak to mam długi,mieszkam z tesciową i robie jako cieć...ale i tak myślę o tym jak dziś i jutro się naspawam XD

Narazie nie myślę przyslością bo tylko do depresji mnie to doprowadzało,zamierzam tylko znów wrócić do