Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? w #umktv to ja nawet nie xD Byłem tam kiedyś, ale odkąd zmienił się naczelny to poziom spadł tak bardzo, że już mnie tam formalnie nie ma na szczęście. Ale właściwie co się #!$%@?ło? Tu już odsyłam do newsa #pudelek Tutaj!. Dlaczego poziom z normickiego spadł na "żeżuncjometr #!$%@?ło poza skale"? Odpowiedź jest prosta. Kiedyś naczelnym był niejaki Piotrek. Piotrek zarządzał tym tak, by było w miarę normalnie bez szału, ale jeśli miałeś pomysł na coś innowacyjnego lub eksperyment generalnie kłód pod nogi nie kładł. Jakiś czas temu naczelnym został Jarka. Jest on uosobieniem mentalnym Łukasza Jakóbiaka xD Co najlepsze robi swój program, który jest prawie, że lustrem programu Jakóbiaka i nazywa się "Moje 5 minut" xD Materiałów w UMK TV zrobił mnóstwo, byleby podbić własne ego i co najlepsze na kadrach zajmuje on ok. 75% miejsca, reszta gość xD Z tego co wiem z ta seksistowską sondą na dzień kobiet on nic nie wiedział i nawet nie sprawdził tego co idzie na wizje. Sam materiał został zdjęty, ale kto wie może ktoś ma mirorr i wrzuci. Jak coś zadawajcie pytania to chętnie odpowiem co się tam jeszce odjaniepawlało/odjaniepawla xD #ama
#gwnoburza #inba
  • 1
  • Odpowiedz