Wpis z mikrobloga

@F3NRIR Mam zx750 od 4-5 lat - melanżowałem w nich, wrzucałem do pralki, ćwiczyłem, chodziłem. Katowałem je na maxa, a nadal żyją, jedynie zamsz jest w gorszym stanie. Poważnie, sam jestem w szoku.
Reeboki też miałem - tragedia, nic specjalnego w kwestii wygody i się rozkleiły po krótkim czasie, a nie były specjalnie katowane.
A ktoś coś powie o #newbalance? Sam nigdy nic od nich nie miałem a słyszałem raczej mieszane opinie.
Co do tych Reeboków to szkoda że są słabej jakości bo wizułalnie bardzo mi się podobają.
@F3NRIR: Reeboki też mi najpierw z przodu się zrobiła dziura, potem starte na pięcie a na końcu wielka dziura aż palce wystawały, ogólnie super fitowały i wygodne ale słaba jakość, teraz kupiłem Air Force 1, najbardziej zbliżone z wyglądu, oby były lepsze jakościowo. Miałem też Adidasy ZX750, wygodne ale też z tyłu na pięcie szybko się starły i łatwo się brudzą, po czasie już ich nie doprowadzisz do dobrego stanu, z
Tak się składa że właśnie znalazłem Air Forcy za 80$ w asosie i chyba je wezme. Mam nadzieje że trochę wytrzymają, tylko zastanawiam się czy nadają się na lato? Bo wyglądają dość "solidnie".