Wpis z mikrobloga

Bardziej niż #zakazhandlu śmieszy mnie to ze ludzie są jacyś #!$%@?, bez wydania pieniędzy to żyć nie mogą, dziś jedna z cukierni miała kolejki większe niż w tłusty czwartek a nawet lodów tam nie sprzedają.
Ludzie musza wydawać XD ciekaw jestem ile małżeństw się rozpadnie bo niektórzy nie potrafią ze sobą żyć XD panika w radiu, tv, na tvn24 psycholog który doradza jak żyć XD
  • 27
@Oskarek89 mnie nie rusza że dzisiaj nie kupię sobie w biedronce VIPa tylko to że znowu rząd ograniczna naszą wolność. Oczywiście prawie wszystko i na wykopie i w telewizji zostało zbagatelizowane do poziomiu "gdzie dzisiaj kupić Harnasia". Temu krajowi już nic nie pomoże.
@Oskarek89: Chore to jest jak ludzie z twojego i mojego rocznika jeszcze klaszcza jak pis ich laduje w dupsko. Dzisiaj co druga niedziela, jutro kazda, za tydzien zakaz spozywania alkoholu w niedziele, a za rok godzina policyjna po 21 przez caly tydzien.

Ciesz sie ze kolejki i ludzie wydaja. Koniunktura dobra, ludzie maja pieniadze, wydaja, gospodarka sie kreci. Gorzej bedzie jak nie beda wydawac.