Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień. Wychodzę z krypto.
BTC wygląda jakby chciał spaść do 3-4k w ciągu kilku miesięcy. Obecnie daję jakieś 75% szans na rozpoczęcie bearseasonu. A w takim przypadku, alty również polecą, wystarczy przeanalizować, co się działo po pęknięciu bańki w grudniu 2013. Sprzedając teraz BTC i odkupując po 3-5k zarobię ok. 100%... a gdybym trzymał wszystkie shity, musiałyby wszystkie po kolei pumpnąć o 100% - nie widzę, aby to się zdarzyło szybko. Czy to koniec? W żadnym wypadku, teraz wystarczy poczekać kilka miesięcy na tanie BTC i wtedy się załadować - to może być najlepsza decyzja inwestycyjna w naszych życiach :)
Podtrzymuję moją prognozę - liczę na $100k do końca 2021 roku. Żeby ten cel osiągnąć, potrzebny jest taki bearseason i dłuższy okres akumulacji.

Niektóre alty sprzedaję ze stratą - trudno. Zarobiłem kilkukrotnie więcej w BTC... a w złotówkach jestem około 1800% do przodu od grudnia 2015 r.

Zostawiłem sobie XMR MSP BIS STRAT MTL BCO RVN IPBC. XMR sprzedam dy spadnie poniżej 0.02750.

@Smule @pawlo74 @losBamberos88 @NoMercyIncluded jak tam nastroje Panowie? Siedzicie w szitach, fiacie czy BTC?

#kryptowaluty #bitcoin #bcntrader
  • 64
@ch00dybcn: mnie strasznie korciło żeby zrobić podobnie jak ty, ale jednak zostaję sztywno przy STRATisie+ jakieś grosze w BAT, BIS i MSP. Najwyżej będą sztywno 2-3 lata holdowania, ale nie przejmuję się tym. Nie mam w krypto niewiadomo jakich pieniędzy więc najwyżej poleżą trochę dłuzej. Dużo wskazuje na to że btc będzie teraz spadał, a jeśli tak się stanie to po prostu dokupię więcej ;)
Tak czy siak, jeśli wrócisz jeszcze