Wpis z mikrobloga

@MGBBR: Ty się produkujesz, a leniwy grubas i tak będzie miał to w d*.

Dopóki kasa od naiwniaków wpada, dopóty świniak będzie ograniczał koszty, uciekał na całe dnie do nosacza, hamował dymy, itp. itd.
Jak szambo hejtu w końcu wyleje, knur wróci z podkulonym ogonem na Wykop, a Wy jak chorągiewy znów zaczniecie wielbić swojego idola.

Mnóstwo aktorów?
Nieograniczony alkohol?
24h/7 stream i spanie w zimnej i ciasnej przyczepie?
Cała reszta
  • Odpowiedz
@vegeciak: większości rzeczy które wymieniłeś są mi znane i nie trzeba ich tłumaczyć bo wiem jaki jest, post który dodałem osiągnął niezłe wyniki i to można potraktować jako weryfikację czy Danielek chce naprawdę sie starać, czy oleje to i zacznie robić to co zawsze.
  • Odpowiedz
post który dodałem osiągnął niezłe wyniki i to można potraktować jako weryfikację czy Danielek chce naprawdę sie starać


@MGBBR: Mało już miałeś takich weryfikacji? Mam Ci wyszukać przynajmniej kilkadziesiąt podobnych wpisów z ostatniego roku, które otrzymały porównywalną liczbę plusów?

Przez ostatni rok grubas dostał od nas całą masę podobnych porad i uwag. Na każdy taki wpis miał wywalone, każdą krytykę odbierał jako nieuzasadniony atak. A Ty wyskakujesz z kolejną "prośbą/sugestią" skierowaną
  • Odpowiedz
@vegeciak: Ja rozumie wszystko o czym mówisz i wiem jak jest, zielona czcionka na moim nicku nie znaczy, że jestem tu od 2 tygodni, a post nie oznacza że jestem jego fanem. Traktuje to jako weryfikacje i wy też to tak potraktujcie, bo ja wcale nie licze że on wykona te "porady" jak zresztą w tamtym poście wielokrotnie PODKREŚLAŁEM. Rozumie Vegeciak o czym mówisz i nie, nie jestem jednym z tych
  • Odpowiedz